+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Ağız ve Diş Sağlığı Forumunda Gülüş Estetiği Nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Gülüş Estetiği Nedir
  Gülüş estetiği nedir kısacaa 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Gülüş Estetiği Hakkında Bilgi

  Yapılan araştırmalar doğal, güzel bir gülüşün insan ilişkilerindeki rolünü açıkça göstermektedir. İlk karşılaşma sırasında gözün odaklandığı ilk yer karşı tarafın dişleri ve gülüşüdür. Yüz hatları ile uyumlu, doğal dişlere ve gülüşe sahip insanların daha kendine güvenli kişiler olduğu yayınlarda yer almaktadır.


  gulus-estetigi5.jpg

  Gülüş tasarımı kavramı size doğal, ağız ve çevre dokuları ve de sizin isteklerinizle uyumlu ve de tabii ki ağızda iyi fonksyon gören bir bütünü yaratma sanatıdır. Burada amaçlanan gereğinden büyük, bembeyaz, uzak bir mesafeden bakıldığında da ben yapma dişim diye bağırmayan, yüz,ağız dokuları ile uyumu en optimal hale getirilmiş ,doğal renk ve formda ve en önemlisi karşıdan asla hemen fark edilmeyen bir estetiğin yaratılmasıdır.

  Dünyada son yıllardaki insanların daha güzel görünme taleplerine bağlı olarak en hızlı gelişim gösteren diş hekimliği branşlarının başında estetik diş hekimliği gelmektedir. Bu ihtiyaca cevap vermek için hergün yeni ürün, metot ve teknikler bulunmakta ve hastalara en iyiyi verme adına birçok imkan doğmaktadır.

+ Yorum Gönder