+ Yorum Gönder
Hukuk ve Kanunlarımız ve Anayasa ve Kanunlar Forumunda Boşanma protokolü Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HAYAT
  Devamlı Üye

  Boşanma protokolü
  Boşanma protokolü hakkında bilgi

  BOŞANMA PROTOKOLÜ

  Boşanma ve sonuçları konusunda taraflar aşağıdaki şekilde anlaşmaya varmışlardır:


  1- Tazminat : Her iki taraf karşılıklı olarak birbirlerinden maddi ve manevi
  tazminat talep etmemektedirler.

  2- Velayet : Mahkemece de uygun görülmesi halinde küçük Büşra’nın velayeti anneye verilecektir.

  3- Nafaka : Taraflar birbirlerinden tedbir nafakası ve yoksulluk nafakası istememektedirler. Ancak, davacı baba velayeti annede kalacak müşterek çocuk için her ay 300.- YTL. iştirak nafakası ödeyecektir.

  4- Çocukla Kişisel İlişki : Velayeti anneye bırakılan müşterek çocuk Büşra her ayın ikinci ve sonuncu haftasında Cumartesi günleri ile dini bayramların ikinci günü bir gün süreyle babasında kalacaktır.

  5- Evlilik süsesi içinde edinilmiş menkul mallar paylaşılmıştır. Tarafların bu konuda karşılıklı olarak talepleri yoktur. Yine ziynet eşyaları ve diğer kişisel mallara ilişkin bir ihtilaf mevcut değildir. Tapu kayıtları davacı üzerine olan mevcut iki adet taşınmazdan İstanbul, Bakırköy, ……. ada, …….. parsel ve ……. pafta numarası ile tapuya kayıtlı bir adet daire davcıya, İstanbul, Beşiktaş, ……. ada, ……. pafta ve …….. parsel numarası ile tapuya kayıtlı bir adet daire de davalı ……………………’e ait olacak şekilde paylaşılmıştır. Protokolün tasdiki ve boşanma kararı verilmesi halinde tapuda devir ve ferağ işlemleri yapılacaktır.  Davacı Davalı
  Davacı Vekili Davalı Vekili
 2. Acil

  Boşanma protokolü isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder