+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Yazıları Forumunda aşk ile ilgili sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. BeRaT
  Devamlı Üye

  aşk ile ilgili sözler
  aşk ile ilgili sözler

  SEN HIC DENIZIN DIBINE BAKTIGINDA YESIL ORMANI GORDUN MU? SAKIN IMKANSIZ DEME; CUNKU BEN SENIN GOZLERINE BAKTIGIMDA OLULERIN BILE SAHIT OLAMADIGI CENNETI GORDUM


  Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam,
  Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam,
  Dönerim dersin ama kadere inanamam,
  Bıraktığın anılarla sensiz yaşayamam

  Sevilenin kusurlarını hoş görmeyen sevmiyor demektir


  Sevgi bizi zamanın yıkımından koruyan yıkılmaz bir kaledir

  Aşkı kitaplara soktukları iyi oldu, yoksa belki de başka yerde
  yaşayamayacaktı.”

  ♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

  ♥ Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

  ♥ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

  ♥ Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm

  ♥ Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz

  ♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

  ♥ Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

  ♥ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek

  ♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

  ♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

  ♥ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

  ♥ Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

  ♥ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

  ♥ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan
 2. gece_perisi
  Yeni Üye

  yeni aşk ile ilgili sözler  Hayatıma giren en güzel varlıksın hep öyle kalacaksın seni seviyorum biriciğim.

  Ne garip değil mi? Birgün hepimiz birimizin eski sevgilisiyle evleneceğiz.

  Seni seviyorum! seni seviyorum! seni seviyorum! ohhh! ne kadar seni seviyorum bak.. birde yüzüne söyleyebilsem..

 3. 1NT1KAM
  Devamlı Üye
  aşk ile ilgili sözler


  Sev seni seveni Dağ’da çoban olsada, sevme seni sevmeyeni Bağdat’ta sultan olsada..

  Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

 4. HARBİKIZ
  Moderator
  Gül bahçesinde geçse de ömrüm ,
  Senin üstüne gül koklamam gülüm!
  Seni koklamak olsa da ölüm ,
  İnan uğrunda ölmeye değersin gülüm

 5. captain_41
  Devamlı Üye
  Aşk ile ilgili guzel sözler


  • • "Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.
   • "Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM
   • "Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla..
   • "Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun
   • "Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce
   • "Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.


 6. Ziyaretçi
  Seni çok seviyorum esmer meleğim hayatımın anlamı yaşam sebebim ALLAH’ımın bana lütfettiği en değerli hazinem ve tek varlığımsın iyiki benimsin iyiki hayatımdasın seni çokların ötesi seviyorum.


 7. Gizliyara
  FoRuMaciL Security
  Kırıyorsa sözlerim susarım, bir daha konuşmam.
  Rahatsız ediyorsa varlığım, ölürüm karşına çıkmam.
  Rahatsız eden sevgim ise üzgünüm ona engel olamam.
  Çünkü; Seni çok seviyorum!


 8. Ziyaretçi
  Eğer bir ressam;gülün yere düştüğü anki sesi tabloya dökebilse işte o zaman seni unuturum

+ Yorum Gönder


aşk ile ilgili güzel sözler,  aşk ile ilgili sözler,  aşk ile ilgili şiirler,  sevmek ile ilgili sözler,  aşk ile ilgili en güzel sözler,  zamanla ilgili aşk sözleri