+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Yazıları Forumunda Gerçek Aşkın Rüzgarı Duygusal Aşk Yazıları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mineli
  Devamlı Üye

  Gerçek Aşkın Rüzgarı Duygusal Aşk Yazıları
  Gerçek Aşkın Rüzgarı Duygusal Aşk Yazıları  İnsanlar hayatları boyunca baskalarının estirdiği rüzgarda savrulmayı tercih ederler bu tercihlerinin onlara çok ağır cezalar ödeteceğini bilmeden. Bu rüzgarlar bazen çok güvendiğimiz sevgilrimizdir bazende hiç tutunamadığımız hayallerdir Severiz bizi sevmeyecek birilerini.sevmemek için o kadar çok nedenimiz vardır ki ama biz yine de ısrarla ve nedensiz severiz. Olması gereken de budur aslında.
  Sevgimiz sessizdir bekleyişlerimiz sonsuz. Hayallerimiz yaralı umutlarımız tamamen yitip gitmiş. Böyle bir durumda rüzgarı estirenin önemi yoktur önemli olan bizim o rüzgarda ne kadar savrulduğumuzdur. Askın rüzgarında savrulduysanız asla pişman olmayın. Çünkü diyip bi gerekçe sunamam ama pişman olmayın işte.
  Her ne kadar karsınızdaki size duygularınızda yanıldığınızı söylese de sizi dipsiz bir boşluğa atsa da sözleriyle ve o boşluk çırpındıkça daha da battığınız bir boşluk olsa da yinede unutmayın ki duygularınızı, hayallerinizi, arzularınızı en iyi siz bilirsiniz. Hem yanılmış olsanız ne yazar?Hata sizin,duygu sizin bundan kime ne!!!
  Aşk bu eğer nedensiz akıyorsa yaşlar vedalarda, utanıyorsa hala aynı sokaklarda yürümekten ve en sevdiğiniz mevsim sırf yağmurdan ağladığınız belli olmasın diye sonbaharsa bu aşktır. Gidene yazılmış mektuplar bir tarafta gurur bir tarafta. Askta gurur olmaz derler. En azından işimize geldiğinde aşkta gurur olmaz ama gelmediğinde benim bir gururum var bahanesine saklanırız. Ama söyler misiniz aşkta bahanelerin arkasına saklanmak olur mu? Yalnızlık ne kadar canınızı yakarsa yaksın aldırış etmeyin çünkü zaten yapabileceği en büyük şey budur. endinize yasaklar koymayın cezalar da vermeyin.
  Baska gözlerde kaybolmayın ya da gözlerinizi yasaklamayın rüzgarı estirenin gözüne. Birgün konuşacak hiçbirşey kalmaz nasılsın diye hatır soracak haliniz bile olmaz. O zaman gözleriniz içinizdeki öfkeyi, kırgınlığı, yalnızlığı tüm bunlara rağmen bitmek bilmeyen sevgiyi gösterecektir.
  Şimdi kendinizle savaşma zamanı!sakın ola ki vazgecmeyin herseyden. Bir kişiden vazgeçip bütün dertlerden kurtulmak varken herseyden ve herkesten vazgecmeyin her ne kadar bunu yapamayacağımızı çok ama çok iyi bilsem de
  Çok güvendiğimiz sevgilerimizin bizi bir kez daha hayal kırıklığına uğratmaması için bu sefer rüzgarın çeşidini de yönünü de biz ayarlamalıyız. O halde rüzgarımız GERÇEK AŞKIN RÜZGARI rüzgarımızın yönü ise KALBİMİZE DOĞRU!!!
 2. Kesume
  Devamlı Üye

  Burada anlatılan gerçek aşkın kalpte başladığı ve ve insanların kendi hayatlarını bırakıp başkalarının hayatı için çalıştıkları anlatmaktadır aynı zamanda bunların hepsinin bir gün sona ereceğine ve hepsinin sadece bir umut olduğunu anlatmaktadır.
+ Yorum Gönder