+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Yazıları Forumunda "ne güzel şey seni sevmek"(aşk mektubu) Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DereeN
  Devamlı Üye

  "ne güzel şey seni sevmek"(aşk mektubu)
  "ne güzel şey seni sevmek"(aşk mektubu)


  Ne güzel şey seni sevmek
  Ne güzel şey seni seviyorum demek Sevdiğini söyleyebilmek ne güzel Her baharda, gece gündüz, her saniye SENİ SEVIYORUM.. SENI SEVIYORUM.. SEVIYORUM SENİ..diyebilmek ne güzel.. Çünküsü yok, nedeni yok sevmenin.. zamanı hiç yok, Dakikalar zaman üstü Utangaç bir gecenin kucağında Yağmurlar vuruyor pencereme, Aşkın vuruyor kalbimin kıyılarına.. Gecenin bu çıldırtan yalnızlığında aşkın ayak seslerini duyuyorum yüreğimde.. Ve hasretini içimde..

  SENI SEVIYORUM

  Sesini duymak istiyorum uyumadan önce..
  Sabahlara kadar konuşmak, hiç kapatmamak telefonu Aynı düşlerle uyumak sonra uyanmak aynı güneşe..

  SENI SEVIYORUM..

  Daha bir güzelleştim son günlerde Gözlerimin içi parlıyor Kabıma sığdıramıyorum aşkı. Gülmek geliyor içimden.. Sokaklarda koşar adım yürümek.. Tanıdık, tanımadık herkese selam vermek, Merhaba ülkemin güzel insanları, hepinize, hepinize merhaba sizi de SEVIYORUM..

  Yağmuru, denizi, kokusunu toprağımın gök mavisinde güvercinleri, martıları, dağ eteklerinde gelincikleri seviyorum ateş kırmızısı..
  Bindallılarıyla köy kızlarını ve elleri hamur kokan anaları.. Hepsini sende seviyorum..

  SENI SEVIYORUM

  Senin sevdiğin gibi topluyorum saçlarımı, siyah kazağımı daha çok yakıştırıyorum kendime.. Ve daha çok seviyorum limonlu çayı. Senin sevdiğin her şeyi seviyorum. Türkülerini memleketin, feneri, kara kartalı senin için, Davamızı ve şiiri sende seviyorum.

  SENI SEVIYORUM..

  SENI SEVIYORUM..

  SENI SEVIYORUM..

  SENI ÇOK SEVIYORUM!
 2. Muhammed gunduz1
  Devamlı Üye

  ne güzel şey seni sevmek sen olmasan hayatın tadını alamazdım seni çok seviyorum dediğinizde sevgiliniz sizi daha çok sever ve ona iltifat etmiş olursunuz.
+ Yorum Gönder


ne güzel şey seni sevmek,  seni seviyorum mektup,  seni tanımak güzel şey,  seni sevmek çok güzel