+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Yazıları Forumunda Seven Sevgili Sözleri Sevdalı Sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Seven Sevgili Sözleri Sevdalı Sözler
  Seven Sevgili Sözleri Sevdalı Sözler

  Kıyıma ayrılık vurdu; kararıyorum. Gölgeler acıyı anlatmaya, kalbi parçalamaya geldi

  sen yoksun yanımda. Hep ağladım da hep aynı anda sen olmadığında, son anda meleği yeniden görüp aşık olduğumda, seni unutamadığmda, tekrar kendimi isyanlara vurduğumda, sen uykudayken ben kendimi vurduğumda sen nerdeydin be insafsız aşkım?

  Sensizliği nasıl ki ben yaratmadıysam, tadacağın bensizlik de bil ki benim eserim değildir.

  Sevmek çay, sevilmek şeker. Bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer

  Eğer birgün buluşacağımız yere gelemezsem dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır. Çünkü beni senden ayıracak olan tek kuvvet ölüm beni yakalamıştır demektir.

  Bizim ömrümüzde ırmaklarımız vardır. Sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır , günler ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz

  Bizim de dünyamızda sabah olacak gülüm, düşmezse düşmesin yakamızdan ölüm Umuduma bin kurşun sıksa da ölüm unutma, umuduma kurşun işlemez gülüm
 2. Mesport
  Moderators

  Sevdalı Sözler

  Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!


  Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

+ Yorum Gönder


sevdalı sözler,  sevgili sözleri,  sevdali sozler,  sevdali sözler,  sevdalı sozler,  sevdalıların sözleri