+ Yorum Gönder
Atasözlerimiz ve Deyimler ve Atasözleri Forumunda Güneş Girmeyen Eve Doktor Girer Atasözünün Anlamı Nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Güneş Girmeyen Eve Doktor Girer Atasözünün Anlamı Nedir
  Güneş Girmeyen Eve Doktor Girer Atasözünün Anlamı Nedir

  Güneş ışınının insan bedenine pek çok faydası vardır. Bu nedenle kişi her gün güneşi gören bir yerde vakit geçirmelidir. Güneşi göremeyen insanın hastalanması muhtemeldir.

  Güneşin insan sağlığı açısından önemi tartışma götürmez. Güneşin girmediği yerlerde mikropların daha çabuk çoğaldığı, güneş yüzü görmeyen insanların da daha çabuk soluklaştığı bilinen gerçeklerdendir. Güneş birçok hastalığa iyi gelirken, sağlığın da baş koruyuculuğunu yapar Görülüyor ki güneşli evde hastalık olmaz.

  İnsan sağılığı doğrudan etkileyen güneş bir çok faydaları ile hayatımızı etkiler.Güneş kemik gelişimine katkı sağladığı gibi bir çok sağlığa faydaları vardır. 2. Mrtçlk
  Devamlı Üye

  Güneş, insan sağlığı için önemli bir unsurdur. Bu nedenle insanın güneş ile arası iyi olmalıdır. Güneş ışınını göremeyen insanlar çeşitli hastalıklara yakalanabilirler.
+ Yorum Gönder


güneş girmeyen eve doktor girer atasözünün anlamı nedir,  güneş girmeyen eve doktor girer anlamı ,  güneş girmeyen eve doktor girer atasözünün anlamı,  güneş girmeyen eve doktor girer anlamı nedir,  güneş girmeyen eve doktor girer,  güneş girmeyen eve doktor girer atasözünün açıklaması