+ Yorum Gönder
Operatörler ve Avea Forumunda Avea Katkat paketi nasıl yapılır , Avea Katkat paketi ne kadar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Avea Katkat paketi nasıl yapılır , Avea Katkat paketi ne kadar
  Katkat Paket Nedir?

  Arkadaşlar hemen bu akşam bana katkat paketin ne olduğunu bana açıklar mısınız?

  Ayda sadece 5 TL'ye heryöne 100 dakika sunan benzersiz faturalı konuşma paketidir. Üstelik sonrasındaki her 100 her yöne dakika sadece ek 5 lira!

  Kimler yararlanabilir?
  Paketten heryöne dakika içeren bireysel faturalı ve kamu tarifelerinden hizmet almakta olan müşterilerimiz yararlanabilir. SüperFikir tarifesi kademeli yapısından dolayı bu paketten yararlanamaz. Paketten yararlanabilecek tarifeleri görmek için tıklayınız.

  Nasıl kayıt olabilirim?
  KAT yazıp 1003'e mesaj göndererek kayıt olabilirsiniz.

  Paketim ne kadar süre geçerli olur?
  Paketiniz pakete kayıt olduğunuz tarihten itibaren fatura döneminiz sonuna kadar geçerli olur. Bu süre içerisinde paket kapsamındaki dakikalarınızı kullanabilirsiniz. Fatura kesim tarihinizde kullanılmayan dakikalar silinir ve yeni fatura döneminiz boyunca geçerli olacak 100 heryöne dakikanız 5 TL'ye tekrar tanımlanır.

  Ne zaman kullanmaya başlarım?
  Paketiniz başladığında kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Bu mesajdan sonra paket kapsamındaki dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

  Nasıl ücretlendirilirim?
  Paket ücreti tüm vergiler dahil 5 TL'dir. Paketiniz otomatik olarak yenilenecektir. Paketinizi iptal etmek isterseniz IPTAL yazıp 1003'e gönderebilirsiniz. Hattını iptal eden, numarasını diğer işletmeciler yönlerine taşıyan ya da Avea'nın faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin ilgili aydaki faturalarına pakette kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak 5 TL aylık paket ücreti ve ilgili aydaki ek her yöne konuşma ücretinin tümü yansıtılacaktır. Aynı durum paket aktivasyonu yapılan ay için de geçerlidir.

  KatKat pakette özel servis numaraları nasıl ücretlendirilir?
  Paket kapsamında sunulan dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP ve 444 ile başlayan aramaları kapsamamaktadır.

  Tarife değiştirirsem paketimi kullanmaya devam eder miyim?
  Fatura dönemi içerisinde paketin geçerli olduğu herhangi bir tarifeye geçiş yapmanız durumunda paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Paketinizin geçerli olmadığı bir faturalı tarifeye(Süper Fikir hariç) geçiş yapıldığı durumda; paket kapsamında verilen 100 heryöne dakikadan kullanılmayan dakikalar fatura dönemi sonuna kadar kullanılmaya devam edilir ve varsa 100 dakikadan sonraki ek kullanımlar için de paketin kademeli yapısı devreye girer ve fatura dönemi sonuna kadar paket kullanılmaya devam edilir; ancak yeni fatura döneminde paket yenilenmez ve iptal olur. Süper Fikir tarifesinde ise KatKat paket dakikaları kullanılmaz, tarifenin kademeli yapısı sayesinde her 100 heryöne dakika 4 TL olarak ücretlendirilir.

  Paketimi iptal edersem ne olur?
  Fatura dönemi içerisinde paketinizi iptal etmeniz durumunda; paket kapsamında verilen 100 heryöne dakikadan kullanılmayan dakikalar fatura dönemi sonuna kadar kullanılmaya devam edilir ve varsa 100 dakikadan sonraki ek kullanımlar için de paketin kademeli yapısı devreye girer ve fatura dönemi sonuna kadar paket kullanılmaya devam edilir; ancak yeni fatura döneminde paket yenilenmez ve iptal olur.

  Bilmem Gereken Başka Neler Var?
  Pakete kayıt olduktan sonra yapılan heryöne görüşmeler öncelikli olarak; tarife, paket ve varsa hediye heryöne dakikalardan düşer, KatKat paket dakikaları en son devreye girer.

  Bu paketi alan müşterilerimiz dilerlerse diğer konuşma paketlerimizden de faydalanabileceklerdir.

  Paket kapsamında sunulan ilk heryöne 100 dakikanın dışında kullanılmış olan ek 100 dakikaların kontrolü için KADEME yazıp 6029'a mesaj gönderilebilir, böylece pakette kaçıncı kademede olunduğu ve kaç dakika konuşulduğu kolayca öğrenilebilir.

  Her 100 heryöne dakikanın %80'i ve %100'i tüketildiğinde bilgi mesajı gönderilecektir. Dakikaların %80'i tüketildiğinde gönderilecek bilgilendirme mesajlarında, yeni bir heryöne 100 dakikanın otomatik tanımlanacağına dair bilgi verilecektir. 2 gün öncesinin bilgisini içerir.
 2. Acil

  Avea Katkat paketi nasıl yapılır , Avea Katkat paketi ne kadar isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


avea katlayan tarife nasıl yapılıyor,  avea kat kat tarifesi nasıl yapılır,  avea paket sorgulama,  avea ek dakika nasıl alınır,  avea paket iptali,  avea katlayan paket