+ Yorum Gönder
Operatörler ve Avea Forumunda Avea Yeni Yıl Tarifeleri 2013 Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Avea Yeni Yıl Tarifeleri 2013
  Avea Yeni Yıl Tarifeleri Hakkında Bilgi

  Arkadaşlar ben Avea'ya geçmek istiyorum bana Avea yeni yıl tarifeleri hakkında bilgi verir misiniz?

  Siz de şimdi Avea`lı olun, her yöne 400 dakika ve her yöne 4000 SMS`e sadece 25 TL ödeyin.
  Üstelik her ay ödemeyin, 3 ay ödeyin, 1 ay bedava olsun.
  Hemen avea bayilerine gelin, numaraniz degismeden bu firsattan yararlanin.
  Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, SES yazıp 6000`a ücretsiz SMS göndererek, kalan SMS miktarınızı, SMS yazıp 6000`a ücretsiz SMS gönderek öğrenebilirsiniz.

  Avea Yeni Yıl Tarifesi Kampanya Detayları
  * Avea Yeni Yıl Tarifenin aylık ücreti numara taşıma, yeni hat tesisi ya da faturasızdan geçiş yoluyla yapılan kayıtlarda 6 fatura dönemi boyunca 25 TL, sonrasında 35 TL`dir.
  * Avea Yeni Yıl Tarifenin aylık ücreti, mevcut faturalı tarifelerden geçiş yapanlar için 35 TL`dir.
  * Avea Yeni Yıl Tarifede geçirilen her 3 fatura dönemi sonrası 1 fatura dönemi için aylık tarife ücreti ödenmeyecektir.
  * Numara taşıma ya da yeni hat tesisiyle kaydolanlar bu avantajdan toplam 3 kez faydalanabilirler. (Aylık ücret ödenmeyecek fatura dönemleri tarifede geçirilen 4., 8. ve 12 .fatura dönemleridir.)
  * Mevcut faturalı ya da faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kaydolanlar bu avantajdan toplam 1 kez faydalanabilirler. (Aylık ücret ödenmeyecek fatura dönemi tarifede geçirilen 4. fatura dönemidir.)
  * Avea Yeni Yıl Tarife kapsamında 400 her yöne dakika ve 4.000 her yöne SMS sunulacaktır.
  * Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan yurt içi her yöne dakika ve SMS`ler fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
  * Yurt içi her yöne kullanılabilecek 4.000 SMS tüketildiğinde ücret 41,5 Kr/SMS`tir.
  * Yurt içi her yöne kullanılabilecek 400 dakika tüketildiğinde ücret 41,5 Kr/dk`dır.
  * Avea Yeni Yıl Tarife kapsamında sunulan 4.000 her yöne SMS, web üzerinden SMS gönderirken kullanılamaz.
  * Avea Yeni Yıl Tarifeye mevcut faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş Avea bayileri ve Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
  * 16.12.2010 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea`ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 35 TL`dir. Bu müşteriler 3 ay öde, 1 ay bedava avantajından da faydalanamayacaklardır.
  * Avea Yeni Yıl Tarifede olup, mevcut diğer faturalı tarifelerden birine geçiş yapan, sonrasında tarifeye geri dönen müşteriler 3 fatura dönemi sonrası 1 fatura dönemi aylık ücret ödememe avantajından faydalanamazlar.
  * Avea Yeni Yıl Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
  * Avea Yeni Yıl Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS`ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde kullanılamaz.
  * Avea Yeni Yıl Tarife kapsamında aylık ücretin yansıtılmaması avantajının sağlanacağı fatura dönemi tamamlanmadan, mevcut diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapan, hattını iptal eden, numarasını diğer operatörlere taşıyan müşteriler ilgili fatura dönemlerinde aylık ücret ödememe avantajından faydalanamazlar.
  * Avea Yeni Yıl Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
  * 1 GB Cepten Internet Paketine kaydolmak için "1 GB Data" yazıp 5555 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
  * 1 GB Cepten Internet Paketini iptal etmek için "IPTAL 1 GB Data" yazıp 5555 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
  * Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansır. Yeni aktivasyon, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya ise 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansır.
  * 1 GB Cepten Internet Paketi bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan data miktarı ilgili fatura dönemi sonrasında silinir. Bir fatura dönemi içerisinde 1 GB`ın tüketilmesi durumunda ücret: 5 Kr/MB`tır. Paket, bir fatura dönemi içerisinde sadece 1 kez satın alınabilir ve iptal edilmediği sürece her fatura döneminde otomatik olarak yenilenir.
 2. Acil

  Avea Yeni Yıl Tarifeleri 2013 isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


avea tarifeleri 2013,  avea faturasız tarifeler 2013,  avea tarifeleri faturasız 2013,  avea faturalı tarifeler 2013,  avea yeni tarifeler 2013,  avea 2013 tarifeleri