+ Yorum Gönder
Operatörler ve Avea Forumunda Avea ile ilgili Sorunlarınız Buraya Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Avea ile ilgili Sorunlarınız Buraya
  Avea ile ilgili Sorunlarınız Buraya kısaca

  Arkadaşlar lütfen bana Avea ile ilgili sorularınız varsa sorar mısınız?

  Avea Hattınız ile ilgili yaşadığınız Sorunlar ve sorularınızı bu başlık altında sorabilirsiniz.En kısa zamanda sorunuz ve sorununuz çözüme ulaştırılacaktır..
 2. Asel
  Bayan Üye

  Roaming nedir

  Uluslararası Dolaşım servisi, Avea hattınız ile yurtdışına çıktığınızda gittiğiniz ülkedeki Avea'nın anlaşmalı olduğu operatörler üzerinden tüm servisleri kullanabilmeniz demektir.
 3. Asel
  Bayan Üye
  Değerli abonemiz,

  avea.com.tr web sitesinden online olarak işlem yapabilmeniz için gereken Şifre ve Parolanızı hiç kimse ile paylaşmayınız, hiç kimseye söylemeyiniz ve ortak kullanıma açık bilgisayar bulunan ortamlarda 'beni hatırla' , 'şifremi kaydet' gibi seçenekleri kesinlikle kullanmayınız.

  Şifrenizi ve/veya Parolanızı unuttuğunuz zaman 'SIFRE' veya 'PAROLA' yazarak 9520'e mesaj atabilir ve bu bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz dolayısı ile cep telefonunuzu çaldırdığınız, unuttuğunuz veya isteyerek veya istemeyerek 3. bir kişiye verdiğiniz zaman bu kişilerin de bu bilgilere en az sizin kadar kolay ulaşabileceğini UNUTMAYIN.

  Böyle bir durumda şifre ve parolanızın 3. kişilerce kullanılarak cep telefonu hattınızla ilgili yaptığı her türlü işlemin hukuki ve cezai sorumluluğu size ait olup Avea'nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Alıntı
 4. kadirle
  Yeni Üye
  arkadaşlar bu faturadaki vergileri ödemek zorundamıyız, tarife başta 30 tl deniyo sonra 40-50 oluyor

 5. IŞILAY
  Devamlı Üye
  Faturadaki vergiler devletimizin uygun gördüğü ve 6 ayda bir artış gösteren vergilerdir

 6. Ziyaretçi
  sevgili avea kullanıcıları hattım ki hiç hatırlamıyorum 2007 de kapattırmışım avea bugün bana kalan ve katlanan borcum için yani 5 yıl sonra uyarı gönderdi efendim imzalanan sözleşmede 10 yıl bana haber vermeme hakları varmış evet her kampanyayı anında mesajla anında haber veren avea oldukça az miktarda olan borcumu büyütmek için bekleyerek bana bugün haber veriyor istanbulda yaşıyorum hukuk bürosu ise izmir de o da ayrı bir komedi ben öğretmenim çevremdeki herkese bu hoş olmayan durumu anlatacağım sizde sözleşme yaparken dikkat edin ayrıntıları okuyun sevgili abone suçlu durumuna nasıl düşürülüyor görün .vodafonluyum sözleşmemide okuduyarak imz<aladım

+ Yorum Gönder