+ Yorum Gönder
Giyim ve Moda ve Ayakkabı Modelleri Forumunda hollywood yıldızlarının tercihi ortopedik ayakkabı terlikler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. MEGASXL
  Devamlı Üye

  hollywood yıldızlarının tercihi ortopedik ayakkabı terlikler
  Hollywood yıldızlarının tercihi ortopedik terlikler  hollywood-y-ld-zlar-n-n-tercihi-ortopedik-terlikler1.jpg


  Ayakkabı tutkunu olunca, moda olan model için yapmayacağımız yok! Eğer bir ayakkabıyı beğendiyseniz, rahatlık ikinci planda Bir numara küçük bile olsa ayakkabı almıyor muyuz? Sonuç, deforme olmuş ayaklar olsa da bu hataları yine tekrarlıyoruz! Ama son zamanlarda Hollywood yıldızlarının ayaklarındaki, meşhur ortopedik terlikler; Birkenstock'lar dikkatimi çekti Günlük hayatlarında çekilen fotoğraflarda, ayaklarında hep bu terlikler var Markanın tutkunları arasında Gwyneth Paltrow, Leonardo DiCaprio, Johnny Depp, Julia Roberts, Jennifer Aniston, Kate Moss, Ewan McGregor, Victoria Beckham ve Madonna gibi stil sahibi insanlar olunca bu terliklerin moda olması da kaçınılmaz oluyor Markanın temelleri, 1774'te küçük bir Alman kasabasında ayakkabıcılığa başlayan Johann Adam Birkenstock tarafından atılmış Ayağı ayakkabıya uydurmaktansa ayakkabıyı ayağa uydurma anlayışıyla yola çıkmış marka Birkenstock'lar topuk kısmındaki derinlik sayesinde, ayağın rahat etmesini sağlıyor Birkenstock, rahatlık konusuna gösterdiği titizliği tasarımlarında da gösteriyor Bohem tarzıyla rahatına düşkün, şıklığıyla modern kadın ve erkeklerin tercih ettiği Birkenstock'lar geniş bir koleksiyona sahip Footprints koleksiyonu için ünlü tasarımcı Yves Behar'ı seçen Birkenstock, orijinal terlik modelleri için de terliklerin en büyük hayranlarından biri olarak bilinen top model Heidi Klum'la çalışıyor Yeni sezonda Bon Jovi grubu ile anlaşıp, onlara yeni koleksiyonlar hazırlatmaya da başlamış
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Bu ayakkabı modeli bir terlik modeli olup kadınların ve kızların evlerde normal ev ortamın da kullandıkları bir modeldir bu ayakkabının evde kullanılmasının nedeni rahat olmasıdır.
 3. Merve Altıok
  Devamlı Üye
  hollywood yıldızları da bu terliklerden mi giyiyor diye şaşırıyoruz ama evet annelerimizin pazardan aldığı terliklerden rihhana'nın Madonna'nın da evinde var )
+ Yorum Gönder


ortopedik ayakkabı,  terlikler,  hollywood yıldızlarının ayakkabıları erkek,  ortopedik ayakkabılar