+ Yorum Gönder
Bahçe ve Bitki ve Bahçe ve Sebzeler Forumunda Huzurlu bir bahce için genel bilgiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Huzurlu bir bahce için genel bilgiler
  Huzurlu bir bahce için genel bilgiler

  Huzurlu bir bahçe için kısa bilgiler.jpg
  Ağaç, çalı ve asma türünde, bitkiler evinizi serin ve gölgede tutar, size özel ve mahrem bir ortam sağlar, sınırlarınızı tanımlar, fakat herşeyden önce huzurlu ve gösterişli bir mekan meydana getirirler.

  Peyzaj bitkileri doğru olarak seçilip bilinçli olarak yerleştirildiklerinde, ahenkli renkleri, farklı büyüklükteki ve dokudaki bitkilerin oluşturdukları görsel etki, gösterişli çiçekleri ve meyveleri ile evinizi daha değerli kılarlar.

  Bir bitkinin görsel etkisi onun boyutlarına, şekline, çiçeklerinin ve meyvelerinin rengine ve türüne bağlıdır. Bitkiler durağan değildir ve durumları büyüme mevsimi boyunca sürekli olarak değişir. Bilgili ve deneyimli kişiler bir süs bitkisini seçerken ve yerleştirirken bütün mevsimsel değişimleri gözönüne alırlar.
 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Size huzur veren bir bahçeye sahip olmak istiyorsanız bahçenizi daha rahat kullanacağınız bir alana çevirebilirsiniz. Bahçenizin tasarımını yaparken bir uzmandan yardım alabilirsiniz ama ben kendim düzenlemek istiyorum diyenler bahçelerine ağaç fideleri yada rengarenk çiçek açan bitkiler ekerek bahçede ayrı bir hava oluşturabilirler.
+ Yorum Gönder