+ Yorum Gönder
Çocuk Örgüleri ve Bebek Kazakları Forumunda Anlatımlı Kız Çocukları İçin Kazak Örnekleri Yapılışı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Anlatımlı Kız Çocukları İçin Kazak Örnekleri Yapılışı
  Anlatımlı Kız Çocukları İçin Kazak Örnekleri Yapılışı  Anlatımlı Kız Çocukları İçin Kazak Örnekleri Yapıl&.jpg


  ARKA: 75 ilmek başlanacak. 19 sıra haraşo örülerek düz örgüye geçilecek. Beden boyu 22 cm’de kol evi için yanlardan 1 defa 3, 1 defa 1 ilmek kesilerek devam edilecek. Beden boyu 40 cm’de arka yaka ortasından 32 ilmek kesilecek. Her iki omuzda kalan 17 ilmek 2 sıra örüldükten sonra kesilerek arka parça tamamlanacak.
  ÖN: 76 ilmek başlanacak. 1 sıra haraşo örüldükten sonra 19 sıralık diagram takip edilecek. tarafı da aynı şekilde örülerek ön t parça bitirilecek.
  KOL: 45 ilmek başlanacak. 19 sı- : ra haraşo örülerek düz örgüye ge- ; çilecek. 15 sıra sonra yanlardan l 12 defa l’er ilmek artış yaparak I 69 ilmeğe ulaşılacak. Kol boyu 30 i cm’de tüm ilmekler kesilerek kol ; bitirilecek 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Kız çocukları için pek çok kazak çeşidi bulunmaktadır.çocuklarına kazak örmeyi isteyen bayanlar internetten araştırma yaparak beğendiği modelleri örebilirler. Model çıkarmayı bilmeyen bayanlar videolar izleyerek beğendikleri modellerin nasıl örüleceğini öğrenebilirler.
+ Yorum Gönder