+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda Bakugan yeni vestroia hakkında bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Bakugan yeni vestroia hakkında bilgi
  Bakugan yeni vestroia hakkında bilgi verirseniz memnun olurum. bunun dışında bana bakugan adlı çizgi dizinin hangi kanalda oynadığını ve bu çizgi dizini karakterleri hakkında bilgi verebilir misiniz. ayrıca bana resim de verebilir misiniz. 2. Asel
  Bayan Üye

  Bakugan yeni vestroia hakkında genel bilgi

  Bakugan: Yeni Vestroia (Özgün adı: Bakugan: New Vestroia, Japonca: 爆丸バトルブローラーズ ニューヴェストロイア, - Bakugan Batoru Burōrāzu Nyū Vesutoroia), Bakugan serisinin 2. sezonu. Sezon 2 Mart 2010'da TV Tokyo, 12 Nisan 2009'da Teletoon, 9 Mayıs 2009'da da Cartoon Network'te gösterime girdi. Sezon TMS ve Nelvana Entertainment tarafından 26 bölüm olarak hazırlandı.

  Açılış şarkısı birkez daha Psychic Lover tarafından yapılan "Cho! Saikyo! Warriors" oldu. Kapanış şarkısı ise Yoshifumi Ushima tarafından bestelenen "Bang! Bang! Bakugan!"dı.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Bakugan bilindiği gibi çocukların son zamanlarda en çok izlediği ve sevdiği çizgi dizilerden biridir.bu çizgi dizi bilindiği gibi türkiye de benim bildiğim cartoon network adlı çizgi dizi kanalın da yayınlanmaktadır. inanın 19 yaşındayım ben bile bu çizgi diziyi seyretmekten hoşlanıyorum yani güzel bir çizgi dizi.
+ Yorum Gönder