+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda Berk oktay hakkında bilgiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Berk oktay hakkında bilgiler
  Berk oktay hakkında bilgiler paylaşmanızı istiyorum. bunun dışında bana Berk oktayın tam olarak kaç yılında dünyaya geldiği ve tam olarak nerede dünyaya geldiği hakkında da bilgi verebilir misiniz. son olarak bana Berk oktayın ne gibi işler yaptığı hakkında da bilgi verebilir misiniz. 2. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Berk oktay hakkında bilgiler  28 Ekim 1982 Ankara dogumlu, ortaokul ve liseyi Ankara'da okuyan üniversiteyi de Ankara'da Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisligini okuyup, mezun olan Berk Oktay, 2003'te Bestmodel Of Türkiye yarisma'sini kazanarak en iyi marklarin yüzü oldu.
  Şimdi de TÜRKER INANOGLU'nun sahip oldugu ERLER FiLM ile Tatli Bela Fadime basrollerini
  Nehir Erdogan, Füsun Demiral, Cezmi Baskin ve Bülent Alksin'da oynadigi dizi'de basrol oyuncusu Levent Kabasakal olarak oynuyor

  Oyunculuga Nasıl Karar Verdi?
  Oyunculuk çocukluktan kafamda kendim için yarattıgım islerden biriydi. Hep bunun için dogru zamanı bekledim güzel bir proje olsun istedim ve buldum.

  Modellik
  Her zaman ilk'ler güzeldir bunun içinde ilk göz agrım olan modelligi unutamam. Özel Hayatımla
  ilgili konusmak hosuma gitmiyor. Orası benim Mahremim. Su anda beraber iliskide oldugum biri yok.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Berk oktay bilindiği gibi türkiyenin yakışıklı oyuncularından biridir. bunun dışında Berk oktay bilindiği gibi aynı zaman da mankenlik de yapmaktadır. bunun dışnda Berk oktay şimdilerde türkiye de çok izlenen dizilerden biri olan iliki durumu karışık da oynamaktadır.
+ Yorum Gönder