+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda Pendik belediyesi hakkında bilgiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Pendik belediyesi hakkında bilgiler
  Pendik belediyesi hakkında kısaca özetleyerek paylaşmanızı istiyorum. Pendik istanbulun neresinde yer alıyor bana Pendik konusunda bilgi gerekiyor bana pendik konusunda acil bilgi verebilirseniz çok memnun olurum. 2. Şemsihan
  Devamlı Üye

  Pendik belediyesi hakkında bilgiler hakkında bilgi  İstanbul - Pendik Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Pendik'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Pendik'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Pendik'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.

  Pendik Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu ve etkinlikler konusunda bilgi alabilir, Pendik Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Pendik'in önemli telefonları, Pendik Kent Rehberi, Pendik'den güncel haberler, Pendik Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.
 3. Gülşen
  Devamlı Üye
  Pendik ilçesi İstanbula bağlı bir ilçedir. Pendik ilçesi İstanbul Anadolu yakasında marmara denizinde sahili olan ilçedir. Pendik romalılara, bizans ve doğu romaya ev sahipliği yapmış bir ilçedir. Pendik gebzeye bağlı bir köy iken 1987 yılında istanbula bağlı ilçe olmuştur.
+ Yorum Gönder