+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda Kan kanseri hakkında bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Kan kanseri hakkında bilgi
  Kan kanseri hakkında bilgi vermenizi istiyorum. bunun dışında bana Kan kanserine en çok kimlerin yakanlandığı hakkında da bilgi verebilir misiniz. son olarak Kan kanserinin var ise tedavisi tam olarak nedir kısaca açıklar mısınız. 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  kan kanseri hastalığı kronik yorgunluk bilgi

  Lösemi (söylenişi Fransızca'dan, aslında Yunanca'dan λευχαιμία, λευκό, lefkó - beyaz, ak ve αίμα, ema - kan), kan hücrelerinin özellikle de lökositlerin normalin üzerinde çoğalması ile kendini gösteren bir kanser türüdür. Yüksek sayıdaki olgunlaşmamış ve malign hücrelerin normal ilik hücrelerinin yerini alması ile iliklerde hasar meydana gelir. Böylece kan pıhtılaşmasında rol oynayan plateletler ve savunmada rol oynayan lökositlerin sayısı azalmaya başlar. Bu da lösemi hastalarında zedelenmelerin ve kanamaların yoğun görülmesine, hastaların kolay enfeksiyon kapmasına neden olur. Savunma mekanizması zayıflar. İleri aşamalarda kırmızı kan hücresi eksikliği anemiye, nefes darlığına neden olabilir. Bunun dışında zayıflık ve yorgunluk, ateş, bazı nörolojik semptomlar, dişetlerinde şişkinlik ve kanamalar gibi belirtileri de vardır.

  Kan kanserinin hücre tipine göre (myeloit, lenfoit gibi) ve hastalığın süresine göre (müzmin ve had) çeşitleri vardır. Bazı tipler daha hızlı ve kötü bir gidiş gösterir. Çocukluk çağında lösemi tipleri diğer kanser tiplerine göre daha sık görülmektedir.


  XP Tonis SLS Kanser tedavisinde en son gelişen önemli noktalardan bir tanesidir. XP Tonis SLS genetik ve hücresel bozuklukların tamirinde rol oynar. Arastırmacı Herbalist Adnan Akar tarafından geliştirilen ve Op. Dr Ömer Gürer gözetiminde tavsiye edilen tamamen naturel ve bitkisel bir çalışma olan XP Tonis SLS Kanser ve kanser türlerinde, Dünya da ve Türkiye de en yüksek tedavi başarısı olan bir kombinasyondur.

  XP Tonis SLS: Amerika, Rusya ve Çin başta olmak üzere, Dünyanın bir çok ülkesinden ve ülkemizdeki Alternatif Kanser Tedavi metodları incelenerek, bazı bitki, kök ve çiçeklerin 3 kez distilasyon edilip, belli aşamalarda fermantasyona uğratılmış, tekrar bitki, kök ve çiçekleri üzerinde çözücü olarak kullanılmış, aynı-safa tentür ile de desteklenmiş kombinasyonlarla, bitkilerdeki ana renklerin, özellikle asetik yapılarının ve uçucu yağlarının hedef alındığı, çok katlı bir çalışmadır.

  XP Tonis SLS bedene uygulandığı andan itibaren bedenin tüm savunma sistemlerini güçlendirerek insan bedeninin kendi kendini onarabilme kapasitesini arttırır. Kanser ve karaciğer kökenli tüm hastalıklarda elde edilen en iyi sonuç insanın bizzat kendi bağışıklık sisteminden yola çıkılarak uygulanan tedavi yöntemidir. XP Tonis SLS yenilenmiş ve güçlü karaciğer oluşturarak bir çok hastalığın yine ancak karaciğer tarafından tedavi edilebileceğinden yola çıkılarak üretilmiştir. XP Tonis SLS Kimyasal veya Sentetik hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Tek başına uygulanabilindiği gibi, klasik kanser tedavileri ( Cerrahi, Kemoterapi, Radyoterapi) öncesinde veya bu tedavilerin sonrasında da kullanılabilinir. XP Tonis SLS Hastanın yaşı, hastalığın türü, hastalığın evresi, o güne kadar gördüğü diğer tedaviler gibi etkenler incelendikten sonra hastaya özel uygulanan kombinasyon çalışmadır.

  Hastalığı olmayan insanlar tarafından kullanıldığında, hastalıklara karşı insan bedenin savunma sistemini güçlendirerek, direncini arttırması ve olası hastalıkları onlarca yıla kadar engellemesi, XP Tonis SLS'nin diğer özelliklerinden biridir.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Kan kanseri veya diğer bir adı ile lösemi. bu hastalığa yakalanmış olan kişilerde bilindiği gibi kan hücrelerinde aslında özellikle akyuvarda kontrolsüz bir çoğalma meydana gelmektedir. bu hastalık bilindiği gibi çocuklarda çok yaygın olmaktadır.
+ Yorum Gönder