+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda justin timberlake ile ilgili bilgiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  justin timberlake ile ilgili bilgiler
  Justin timberlake ile ilgili bilgiler var ise verebilir misiniz. bunun dışında bana justin timberlakein hem filmlerinden bir kaç tanesine örnek olarak verebilir misiniz. hem bir kaç şarkısının da ismini verebilir misiniz. teşekkür ederim. 2. Asel
  Bayan Üye

  justin timberlake ile ilgili bilgiler

  Justin timberlake hakkında bilgi


  Justin Randall Timberlake (d. 31 Ocak 1981)[1] Amerikalı şarkıcı, aktör ve iş adamı. Henüz çocuk yaştayken Star Search adlı yarışma programına katılarak tanınmaya başladı[2]ve ardından, ileride grup arkadaşı olacak olan JC Chasez ile tanıştığı, Disney Channel'ın The New Mickey Mouse Club adlı televizyon programında yer aldı. Timberlake asıl şöhretini, Amerikalı iş adamı ve müzik yapımcısı Lou Pearman tarafından 1995 yılında boyband olarak finanse edilen 'N Sync ile yakaladı.

  Grubun dağılmasının ardından solo kariyerine başladı ve 2002'de ilk albümü Justified'i çıkardı. Bu dönemde "Cry Me a River" ve "Rock Your Body" single'ları birer hit oldu. İlk albümüyle yakaladığı başarıyı 2006'da çıkardığı FutureSex/LoveSounds albümüyle de devam ettirdi. Albümün ilk üç single'ı (SexyBack, My Love ve What Goes Around/Comes Around) ABD'de bir numara oldu.

  Kariyeri boyunca altı Grammy ve dört Emmy ödülü kazandı. İki solo albümle, dünya çapında yaklaşık on yedi milyon albüm satış rakamına ulaştı. Müzik dışında oyunculukla da ilgilendi, The Social Network, Bad Teacher ve Friends with Benefits filmlerinde önemli rollerde yer aldı. Bunların dışında kendi yapım şirketi Tennman Records'u, giyim markası William Rast'ı, Destino ve Southern Hospitality adlı restoranları kurdu.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Justin timberlake bilindiği gibi hem çok başarılı bir şarkıcı hem de çok yetenekli bir oyuncudur. pke çok ödül almış başarılı biridir. bunun dışında bilindiği gibi Justin timberlake hem çok yakışıklı hem de karizmatik olan bir ünlüdür. bence Justin timberlake in zamana karşı adlı filmini de mutlaka izleyin.
+ Yorum Gönder