+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda justin ile ilgili bilgiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  justin ile ilgili bilgiler
  justin ile ilgili bilgiler verebilir misiniz. bunun dışında bana justin ini nasıl biri olduğunu ne gibi işler ile meşgul olduğunu ve onun ile alakalı olan ve kimsenin çok bilmediği bir kaç bilgi verebilir misiniz. şimdiden teşekkür ederim. 2. Asel
  Bayan Üye

  justin ile ilgili bilgiler

  Justin hakkında bilgi

  Kariyeri, video paylaşım sitesi Youtube'a koyduğu videoların 2008 yılında Scoot Braun tarafından keşfedilmesiyle başladı. Daha sonraları Braun, Justin Bieber'ın menajeri olmuştur. Braun Atlanta'da, Bieber ve R&B sanatçısı Usher tanıştırmış ve Bieber Usher ve Scoot Braun'nun ortak şirketi Raymond Braun Media Group (RBMG) ile anlaşma imzalamış,[8]ardından Island Records ile albüm kontratı yapmıştır.

  Justin Bieber'ın ilk single'ı One Time oldukça iyi bir çıkış yakalamış ve One Less Lonely Girl single ile birlikte Kanada Hot 100'de 15'e, Bilboard Hot 100'de ise ilk 20'ye girme başarısı elde etmiştir. Bieber'ın ilk albümü "My World" 17 Kasım 2009'da çıkmıştır. Ayrıca 2. devam albümü "My World 2" büyük başarı yakalamış, albümden çıkan ilk single Baby uluslararası başarı elde etmiştir, Baby klibi ile dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube'da en çok izlenen video rekorunu kırmıştır. 2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri'nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri'nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü kazanmıştır.3.albümü Believe'yi 19 Haziran 2012 de 4 versiyonla çıkaran şarkıcı,bu albümle birlikte 18 yaşında rekor kıran tek sanatçıolarak 2013 Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi ve tarihe geçti.Albümden çıkan ilk single Boyfriend listeye 1.sıradan girdi.2.Single As Long As You Love Me 3 hafta En Çok İndirilen Şarkilar listesinde kaldı.3.single olarak da Nicki Minaj'la olan düeti Beauty and a Beat'i Justin Bieber kendi yönetmenliğinde 12 Ekim tarihinde çekti. Bu şarkıyı Bieber'in sevgilisi Selena Gomez için yazdığı biliniyor.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Justin timberlake bilindiği gibi hem çok yakışıklı hem de çok sempatik olan dünyaca ünlü bir sanatçıdır. Justin timberlake in benim en çoksevdiğim şarkıları mirror, tkyo,gibi şarkıları iken en sevdiğim filmi de zamana karşı adlı filmidir.
+ Yorum Gönder