+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda jensen ackles ile ilgili bilgiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  jensen ackles ile ilgili bilgiler
  jensen ackles ile ilgili bilgiler var ise paylaşabilir misiniz. bunun dışında bana jensen ackles hakkında bilinmeyen bilgiler var ise o bilgilerden de bir kaç tanesini paylaşabilir misiniz. ayrıca bana jensen acklesin ne işle ilgilendiği hakkında da bilgi verebilir misiniz. 2. Asel
  Bayan Üye

  jensen ackles ile ilgili bilgiler

  Jensen ackles hakkında bilgi

  Jensen Ross Ackles (d. 1 Mart, 1978), gençken modellik yaptı ve 1997 yılında Llyod V. Berkener High School'dan mezun olduktan sonra "Days of Our Lives" adlı dizide rol aldı. Bu diziden sonra Jensen, James Cameron'un Dark Angel adlı TV serisi için Vancouver'a gitti. 2003'te "Dawson's Creek" adlı dizide CJ rolünü oynadı. 2004'te Smallville adlı dizide oynamak için tekrar Vancouver'a geri döndü ve bu dizide Jason Teague adlı karakteri canlandırdı.2005 yılında CB'nin yeni korku serisi "Supernatural"daki Dean Winchester karakteri ile ekranlara geri döndü. Son olarak 2009 yılında My Bloody Valentine adlı korku filminde Tom Hanniger adında bir karakteri canlandırmıştır.

  Ayrıca "Supernatural" dizisinde rol aldığı Jared Padalecki ve Misha Collins ile yakın arkadaş. Ayrıca evlenene kadar birlikte yaşadığı Jason Manns ile de yakın arkadaş oldukları bilinmektedir.Jason Manns ve Steve Carlson ile birlikte de şarkı söylemiştir. Kendisi Dean karakteri ile hem ABD hem de dünya çapında büyük bir ün kazandı. Aynı yıl içinde oynadığı filmlerle birlikte oyunculuğunu kanıtlamayı başardı.15 Mayıs 2010 tarihinde, daha önce oynadığı Ten Inch Hero filminde tanıştığı sevgilisi Danneel Harris ile evlenmiştir. Şu anda Supernatural serisinin 8. sezonunda Dean Winchester rolünde oynamaktadır.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Jensen ackles bilindiği gibi amerikalı bir oyuncudur. aslında jensen ackles çu şekilde tanımlayalım amerikalı yakışıklı mı yakışıklı ve ayrıca yetenekli bir oyuncudur. son olarak bu yakışıklı oyuncunun en ünlü dizisi bilindiği gibi supernaturel adlı fantastik bilim kurgu türünde ki dizidir.
+ Yorum Gönder