+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda Karbonhidrat tozu nasıl kullanılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Karbonhidrat tozu nasıl kullanılır
  Karbonhidrat tozu nasıl kullanılır 2. Şemsihan
  Devamlı Üye

  Karbonhidrat tozu nasıl kullanılır hakkında bilgi

  Kilo almakta zorlananlar, yağlanmadan hacim kazanmak isteyenlerin başlıca tercihi karbonhidrat tozu takviyesidir. Karbonhidrat tozları kilo aldırmasının yanı sıra içerdiği yüksek kalori sayesinde enerji seviyenizi üst noktalara taşıyacaktır.

  Protein tozları ve karbonhidrat tozları birbirine karıştırılmaktadır. Protein tozları kilo aldırmaz, karbonhidrat tozları kilo alımı sağlar. Birçok karbonhidrat tozu içeriğinde protein ve amino asit takviyesi bulundurmaktadır. Özellikle spor yapanlar zayıf yapılı kişiler için bu kompleks ürün oldukça faydalı olacaktır.

  Karbonhidrat tozu tamamen doğal takviye ürün olup, sporla uğraşan ya da yapmayan, bay ve bayanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

  Kilo aldırıcı tozları hedeflenen kiloya ulaşana kadar kullanabilirsiniz.

  Karbonhidrat Tozu Kullanım Tavsiyesi

  Karbonhidrat toz,u shaker ( karıştırıcı ) yardımıyla hazırlanır, öncelikle ortalama olarak 350ml kadar süt karıştırıcıya ilave edilir sonrasında karbonhidrat tozu içeriğinden çıkar ölçek ile 1-2 ölçek ilave edilerek iyice karıştırılarak hazırlanır. Günlük olarak günün farklı zaman dilimlerinde 2 defa içebilirsiniz. Sabah ve yatmadan önce içeceğiniz ideal zaman aralığı olacaktır. Antrenman yapıyorsanız antrenmandan yarım saat öncesinde içebilirsiniz.
 3. Zarafet
  Üye
  Karbonhidrat tozu yağlanmadan kilo almak, besin takviyesine ihtiyaç duyanlar tarafından tercih edilmektedir. Fakat doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın.
+ Yorum Gönder


karbonhidrat tozu kullanım şekli,  karbonhidrat kullanim sekli,  karbonhidrat tozu kullanımı forum