+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda Kütüphane hizmetlerinde bilgisayara geçiş ve sorunları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Kütüphane hizmetlerinde bilgisayara geçiş ve sorunları
  Arkadaşlar lütfen bana Kütüphane hizmetlerinde bilgisayara geçiş ve sorunları hakkında bilgi toplayabilir misiniz? 2. Asel
  Bayan Üye  Kütüphane hizmetlerinde bilgisayara geçiş ve sorunları hakkında

  Kütüphane hizmetlerinde bilgisayara geçiş ve sorunları.jpg


  Yurt içi- Yurt dışı dünyanın her her yerinden kitap siparişinde bulunabilirsiniz. Toplam satış tutarı: 51 - 98 TL arasında 1 adet, 99 - 149 TL arası 2 adet, Ekin Yayınları'ndan hediye olarak gönderilecektir.
  Fotoğraflardan, açıklamalardan anlaşılmayan konularla veya kitaplarla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, mesajla bilgi sorabilirsiniz. Fiyatlarımıza KDV dahildir. Siparişi veren kişi / kurum adına 'İrsaliyeli Fatura' kesilir ve kitaplarla birlikte Kargo Şirketine teslim edilir. Ürünler, indirimli(anlaşmalı) olarak "MNG Kargo" ile gönderilecektir. ( Kargo Ücreti: Dosya; 5.35 TL, 1 - 5 Kg; 10 TL, 6 - 10 Kg. 15 TL. KDV dahil ) Talep edildiği taktirde, diğer başka kargo şirketleriyle veya PTT ile de gönderilir. Yurt dışı gönderileri PTT ile sağlanır.
  15 yılı aşkın, HATAY - İSKENDERUN' da sürdürdüğümüz kültür, sanat, kitabevi ve yayıncılık faaliyetini, 2012 yılı Nisan ayından itibaren İSTANBUL'da devam ettiriyoruz. Ekin Yayınları(Ankara)'nın baskısı olan kitaplarını, NADİR KİTAP Aracılığıyla, kitabevimizden temin edebilirsiniz.
  Ankara, Adana, Samsun ve İskenderun'da kitabevleri açan ve pek çok il ve ilçe de kitap sergileri, kitap pazarlamacılığı,
  yayıncılık yapan, kültür ve sanata büyük özverilerle hep destek olan kültür insanı rahmetli Mehmet Düz'ün kurduğu ve sahibi olduğu Ekin Yayınları'nın devamı olan Ferda Kitabevi İstanbul'dan okuyucularına hizmetine Nadir Kitap aracılığıyla devam etmektedir.

  Ekşi Sözlük'de 'de "Ferda Kitabevi' tanıtılırken başlangıç cümlesi şöyle başlamaktadır:
  "1.iskenderun'un biricik kitapçısı. rahmetli ferda erdem'den ve tevfik fikret'in ferda adlı şiirinden esinlenerek isim almış bir kitabevidir. iskenderun'da onun yerini ne yeni açılan d&r, ne de korsan kitap satan küçük kitapçılar tutamaz. doğma büyüme bir iskenderunlu olarak şunu söyleyebilirim ki, iskenderun'da düzenli kitap okuyan herhangi birinin evinde kesinlikle buradan alınmış bir kitap vardır. zaten sattığı kitapların çeşitliliği de buna elveriyor; edebiyattan siyasi kİtaplara, felsefe'den akademik kitaplara, popüler dergilerden bilimsel ve akademik dergilere burada her şeyi bulabilirsiniz. üstelik 15 yıldan uzun bir süredir açık burası ve düşünün 90larda iskenderun'da antik yunanların, marx'ın kitaplarını burası olmasa asla bulamazdınız. üstüne üstelik sunay akın'dan küçük iskender'e bir çok yazar ve şairi de imza gününe getirmişlerdi"

  "Yanlışlık yetersiz, başka bir deyişle, sakat ve karışık ideaların içerdikleri bilgi yoksunluğundan oluşur. " Spinoza

  "Peteğe yararlı olmayan, arıya da yararlı olmaz."
  Marcus Aurelius

  "Bir kafes kendine kuş arıyormuş."
  Franz Kafka

  Bir nicesine kaç der, bir nicesine tut der;
  Kaçanla bile kaçar, bile durur duranda.
  Yunus

+ Yorum Gönder