+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda Rezistans Yan Aynalar Nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Rezistans Yan Aynalar Nedir
  rezistans yan aynalar nedir 2. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Rezistans Yan Aynalar Hakkında Bilgi  Ayna Rezistansları; Ayna Rezistanslar, aynaların cam vb. yüzeylerin buhulanmasını önlemek üzere ürettiğimiz yeni imalatımızdır. Ayna rezistanslar otellerde,residanslarda,plazalarda,iş merkezlerinde ve ayna bulunan her alanda aynaların buharlaşmasını engellemek için kullanılmaktadır. Ayna rezistanslar aynı zamanda camların buharlaşmasını engellemek içinde kullanabilirsiniz. Ayna rezistanslar termostatlı ve termostatsız olarak iki çeşit türde üretilmektedir.Ayna rezistanslar tamamiyle kendi üretimimiz olup, ürettiğimiz ayna rezistanların hiçbir malzemesinde çin malı kullanılmamaktayız. Ayna rezistanslar arzu edilen boy ve ebatta üretilmektedir. Ayna rezistanslarda gerçek kaliteyi sizlere sunan ısıtürk Rezistans, ayna rezistans üretiminde referanslarını yine kullandığı malzemeye ve kaliteli işçiliğe borçludur. Ayna rezistansları istenilen adette seri imalat uygulamamızla üretmekteyiz.  AYNA REZİSTANSI KULLANIM ALANLARI:

  1) Ayna Rezistansları; Otellerde buharlaşan aynaları önlemek için,
  2) Ayna Rezistansları; Rezidanslarda, Plazalarda, İş Merkezlerinde buharlaşan aynaları önlemek için;
  3) Ayna Rezistansları; Yalılarda, Villalarda, Hotellerde, Kaplıcalarda vb. ayna bulunan her alanda, aynaların buğulanmasını önlemek amacı ile üretilmektedir.

  AYNA REZİSTANS ÇEŞİTLERİ:

  Ayna Rezistanslar; Termostatlı ve Termostatsız olarak imal edilmektedir.

  1) Termostatlı Ayna Rezistansı: Termostatlı Ayna Rezistansı 30 C ye ulaşıp, kendi kendini açıp kapamaya yarayan ve aynı zamanda elektrik tasarrufunun yanı sıra, ayna rezistansının ömrünü uzattığı gibi, aynanın ve ayna mobilyasının zarar görmemesini önlemektedir.
  2) Termostatsız Ayna Rezistansı: Termostatsız Ayna Rezistansında istenilen derecede üretilmektedir.

  AYNA REZİSTANSLARIN ÜRETİM ŞEKLİ:

  Ayna Rezistansları istenilen voltajlara ve wattlara göre, (24 V - 48 V - 110 V - 220 V - 380 V - 440 V ) imal edilmektedir.

+ Yorum Gönder