+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda İnovasyon Türleri kısaca Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Zühre
  Devamlı Üye

  İnovasyon Türleri kısaca
  İnovasyon Türleri

  1-
  “Ürün inovasyonu, yeni veya özellikleri ya da kullanım amaçları açısından önemli ölçüde geliştirilmiş/iyileştirilmiş bir mal veya hizmetin pazara sunulmasıdır. Bu, teknik özelliklerde, parçalarda ve malzemelerde, yerleşik yazılımda, kullanım kolaylığında veya diğer işlevsel özelliklerde önemli iyileştirmeleri/geliştirmeleri içerir.”

  2- “Süreç inovasyonu, yeni veya önemli ölçüde geliştirilmiş/iyileştirilmiş üretim ya da dağıtım yöntemininin uygulanmasıdır. Bu, tekniklerde, ekipmanda ve/veya yazılımda önemli değişiklikleri içerir.”

  3-
  “Pazarlama inovasyonu, ürün tasarımında veya paketinde, ürün yerleştirmede, ürün promosyonunda ya da fiyatlandırmasında önemli değişiklikler içeren yeni bir sick pazarlama yönteminin uygulanmasıdır.”

  4- “Organizasyonel inovasyon, firmanın iş uygulamalarında, işyeri organizasyonunda veya dış ilişkilerinde yeni bir organizasyonel yöntemin uygulanmasıdır
 2. AZMİYE
  Devamlı Üye

  İnovasyon farklı, değişik ve zorlanılan konuları çözümlemektir. İnovasyon sayesinde daha önce çözümlenmemiş olan sorunları çözmek ve uygulanmamış çözümlemeleri çözüme kavuşturmaktır.
 3. Ziyaretçi
  bence de güzel bir site ben artık burda ödevlerimi yapacağım
+ Yorum Gönder


inovasyon türleri,  inovasyon çeşitleri,  inovasyon çeşitleri kısaca,  inovasyon türleri kısaca,  inovasyon çeşitleri nelerdir kısaca,  inovasyon türleri nelerdir