+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Hayatla ilgili düzgün deneme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Hayatla ilgili düzgün deneme
  hayatla ilgili düzgün deneme istiyorum 2. Mine
  Devamlı Üye

  hayatla ilgili denemeler

  Hayatla İlgili Küçük Kurallar


  Naime Keskin


  Hayatınızda olması istemedikleriniz olur , olması istedikleriniz olmaz bazen.Hayatın oyunudur bu işte.Sizle dalga geçer hayat.. Sizi hep küçümser Ama bir an olurda olmasını istediğiniz olay bir bakmışsınızki hayat tarafından yaşanmakta.
  Kendinizi hayatın önünde küçük düşürmeyin.Herşeyden bir zevk, herşeyden bir tat alın.Kendiniz olun.Başkasına bakmayın. ||o öyle || diye || ben de böyle olacagım || demeyin. Çünkü böyle yapanlar hayata erken atılanlar ve daha sonradan herşeyde geç kalanlardır.Ne pahasına olursa olsun kendinizden asla vazgeçmeyin.
  Başkalarının kusurunu örtmekte gece gibi olun.Başkasının kusurunu yüzüne vurmak yerine onun kusurunu karşı tarafa hissettirmeden çözün..
  Yaptığınız işleri iyi düşünün çünkü istemeden başkalarının kalplerini kırabilirsiniz.Her zaman insanları sevin. Seven insan asla yanlız kalmaz.
  VE HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ BU HAYATA KARŞI , TÜM NEGATİFLERE KARŞI SÜREKLİ
  GÜLÜMSEEEE


  TIPKI BENIM GİBİ

  Naime Keskin
 3. Ziyaretçi
  çok güzel bi yazı tebrik ederim
 4. Ziyaretçi
  Keşke Tükenmez Kalemle Yazsaydım

  Hayat dediğin nedir ki? Hiç beklemediğin bir anda sürpriz yapar sana.Ben sürprizleri sevmem desende o ancak böyle sevdirebilir kendini.Aynı evlatlık edinmiş bir annenin kendini sevdirmesi gibi değil mi? Önceki hayatını çok sevmiş buna alışmayacağını söylemek istersin fakat soluduğun havadaki toz gibi o da içine girer ve dertlere gömülürüz.
  Geçmiş hayat geçmişte kalmış sildiğin her şey gibi eski hatıralar da geri dönemeyecek.Hayat üzülürken bizden ümidini kesecek.Hayatta küsecek tam olacak.Geçmişin kokusu bir parfüm gibi uçup gitmiş zaten.Keşke tükenmez kalemle yazsaydım dersin:
  AMA SON PİŞMANLIK FAYDA ETMEZ

+ Yorum Gönder


hayatla ilgili denemeler,  hayat ile ilgili denemeler,  hayat konulu denemeler,  hayat ile ilgili deneme