+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Zayıflama bantları işe yarıyor mu? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Zayıflama bantları işe yarıyor mu?
  zayıflama bandı işe yarıyor mu lütfen ciddi cevap yada yorum yazın Zayıflama bandı kullanmayı düşünüyorum ama gerçekten işe yarayıp yaramayacağı konusunda bir fikrim yok acaba kesin olarak yarıyor mu beni bilgilendirirseniz sevinirim. 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Zayıflama bantları hakkında bilgi


  Sağlık Bakanlığı Obezite Merkezi’nden aradığını söyleyerek vatandaşa telefonda 57 liraya zayıflama bandı satmaya çalışanları Habertürk gazetesi 26 Aralık’ta gündeme getirmişti. Bunun soruşturulması için bir ekip kuran bakanlık, bir müfettişini de İstanbul’a gönderdi. İstanbul’da incelemelerde bulunan müfettiş, topladığı bilgilerin ardından telefon operatörlerine başvurarak aramanın yapıldığı telefonun belirtilen dönemde kime ait olduğunu öğrenecek. Zayıflama bandının satışıyla ilgili vatandaşların hâlâ arandığını dile getiren Sağlık Bakanlığı müfettişi, şunları söyledi: “Ürünün ne olduğunu bilmiyoruz. Öncelikle bunu öğrenmemiz gerekiyor çünkü sağlığı tehdit edici bir ürün olabilir. Sonra satışı yapan firmaya ulaşacağız. Bu arada topladığımız bilgileri rapor haline getirip işlem yapılması için Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunacağız.”

  Habertürk, bakanlık adıyla zayıflama bandı satışını ortaya çıkarmıştı. Yetkililer kamu hizmetlerinin parayla yapılamayacağını ifade ediyor.
 3. Gülşen
  Devamlı Üye
  Sağlık bakanlığı zayıflama bandı ile ilgili bir araştırması yada bir onayı yoktur. Bu nedenle böyle şeyleri kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalı ve doktorunuzun önermediği ürünleri kullanmamaya dikkat edin yarar sağlamak amacı ile kullandığınız ürünler sağlığınıza zarar verebilir.
+ Yorum Gönder