+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Çek cumhuriyeti ve slovakya hangi topraklar üzerinde Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Çek cumhuriyeti ve slovakya hangi topraklar üzerinde
  çek cumhuriyeti ve slovakya hangi topraklar üzerindedir lütfen acil bunun dışında banan çek cumhuriyeti ve slovakya hakkında kısa kısa olacak şekilde bilgi verebilir misiniz. ama lütfen çabuk verin çünkü acil bir durum da . teşekkür ederim. 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  çek cumhuriyeti ve slovakya hangi topraklar üzerinde

  Batı trakya avrupa kıtasındadırlarSlovakya,Orta Avrupa 'da,Polonya 'nın güneyinde yer alan bir ülkedir. Eski Çkoslavakya ' nın bir parçasıdır. 48,845 km² yüzölçüme sahip ülkenin,Avusturya ile 91, Çek Cumhuriyeti 215, Macaristan ile 515, Polonya ile 444,Ukrayna ile 90 olmak üzere toplam 1.355 km sınır uzunluğu vardır. Deniz kıyısı yoktur.
 3. Ziyaretçi
  çek cumhuriyeti ve slovakya hangi topraklar üzerinde

  Batı trakya avrupa kıtasındadırlarSlovakya,Orta Avrupa 'da,Polonya 'nın güneyinde yer alan bir ülkedir Eski Çkoslavakya ' nın bir parçasıdır 48,845 km² yüzölçüme sahip ülkenin,Avusturya ile 91, Çek Cumhuriyeti 215, Macaristan ile 515, Polonya ile 444,Ukrayna ile 90 olmak üzere toplam 1355 km sınır uzunluğu vardır Deniz kıyısı yoktur


  Kaynak: http://www.alasayvan.net/soru-lar-il...#ixzz1u4a3VjHj
 4. Nesrin
  Devamlı Üye
  Çek cumhuriyeti bilindiği gibi tam olarak orta asyada yer almakta ve bu yerde yer alan bir ülkedir. bunun dışında 10 milyon civarın da bir nüfusa sahiptir. slovakya ise tam olarak orta avrupa da yer alan ve beş milyonluk bir nüfusa sahip ola bir ülkedir.

+ Yorum Gönder