+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Dipnot örnek dipnot örneği Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Dipnot örnek dipnot örneği
  Dipnot örnek dipnot örneği bana verebilir misiniz. bundan önce bana dipnotun ne olduğununu ne gibi özelliklere sahip olduğunu ve tam olarak ne için ve nerelerde kullanıldığı hakkında da kısa kısa bilgiler verebilir misiniz. teşekkür ederim. 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Dipnot örnek dipnot örneği

  Kaynak gösterme sayfası Vikipedi'de maddelere nasıl alıntı, referans ve kaynak eklenmesi gerektiğini anlatan bir rehber ve yönergedir. Madde yazımı esnasında gerekli yerlerde kaynak göstermek, Vikipedi'nin özgün araştırmalara yer vermemek ve doğrulanabilirlik politikaları gereği zorunludur. Bu, Vikipedi'de güvenilir bir kaynağa dayandırılmayan ve şüphe uyandıran herhangi bir bilginin diğer kullanıcılar tarafından kaldırılabileceği anlamına gelir. Daha fazla bilgi için bahsedilen sayfalara ve güvenilir kaynaklar sayfasına göz atabilirsiniz.
 3. Ziyaretçi
  kaynakça çok güzel dipnot örnekleri çok fazla yoktu
 4. Nesrin
  Devamlı Üye
  Dipnot bilindiği gibi bir yazı yazıldıktan sonra yazının yazarının kaynak olarak kullandıkları kaynakların isimlerine verilen addır. bunu dışında bu Dipnot bilindiği gibi genel olarak sayfanın en altına yazılmaktadır. son olarak Dipnot bilindiği gibi telif hakkına uygun olarak yazılması gerekir.

+ Yorum Gönder


dipnot örneği,  dipnot örnekleri,  örnek dipnot,  dipnot örnek,  dipnot örnegi,  dip not örnekleri