+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Sakarca yaylası nerededir , hangi ildedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Sakarca yaylası nerededir , hangi ildedir
  Sakarca yaylası nerededir ve coğrafi özelikleri hakkında bilgi verir misiniz. bunun dışında Sakarca yaylasının bulunduğu il hangi bölge içinde yer almaktadır. son olarak sizce Sakarca yaylası yaşanmak için seçilmesi gereken yaylalar arasında yer almakta mıdır. 2. Asel
  Bayan Üye

  Sakarca yaylası hangi ilimizdedir?

  Bir kısmı Bolu bir kısmı Düzce'ye ait olan Sakarca Yaylası Düzce’ye 40 km. Kaynaşlıya 25 km. en yakın yerleşim yerine ise 18 km. mesafededir. 1550 mt.rakımı olan yayla eşsiz bir doğal güzelliğe sahip olup meraklıları için foto-safari ve trekking için uygundur.
  Doğusunda çam, batısında kayın ormanı bulunan yayla, aralıksız kekik kaplı. Hayvanlar doğal olarak bu ortamda otluyor, kekikler hayvanların etine sinip tadını etkiliyor. Yayla temmuz ayında kekik ve yayla çiçeği kokusundan geçilmiyor.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Sakarca yaylası da bir çok yayla gibi karadenzi bölgesinde yer alan düzce ilin de bulunan yaylalardan biridi.r bunun dışında Sakarca yaylası bence çok güzel bir yerdir gerçi görmeyenler var ise resimlerine baksın onlar da benimle aynı fikre sahip olurlar emin olun ve bence yaşanmak için de güzel bir yer.
+ Yorum Gönder