+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Bağış yapmak istiyorum hediye olarak Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Bağış yapmak istiyorum hediye olarak
  bır acılısa bağıs yapmak ıstıyorum baska bır kısı adına ağac dıkıldığının bılgısının olduğu bır bağıs NASIL YApabilirim. Ağaç ekimi için bağış yapmak istiyorum böyle bir bağışı nereye yapabilirim bana bu konuda bilgi verebilirseniz çok memnun olurum. Ağaç ekimi için bağışı ne zaman yapabilirim bana yardım edin lütfen. 2. Asel
  Bayan Üye

  Bağış yapmak istiyorum hediye olarak

  Fidan bağışlarınız Çevre ve Orman Bakanlığınca TEMA Vakfı’na tahsis edilen ağaçlandırma sahalarına dikilmektedir. Her saha için bir fidan bedeli 5,00 YTL'dir. En az 5 fidanlık bağışlarınız için 1 adet sertifika verilebilmektedir.

  Bağışlarınızı,

  Dilersiniz Kredi Kartınızla Online Fidan Bağışı Formunu doldurabilir,
  İstanbul Levent’te bulunan Vakıf Merkezi’mize gelerek bağışta bulunabilirsiniz.
  Nikah Törenleri için nikah şekeri yerine sertifika çalışmamız bulunmaktadır. Fidan ve meşe olarak iki ayrı kampanya şeklindedir.

  TEMA Vakfı 0212 283 78 16 numaralı telefondan doğrudan Ahmet GÜN Beyle iletişime geçebilirsiniz. (dahili 185)
 3. Gülşen
  Devamlı Üye
  Ağaç ekimi için bağış yapmak isteyenler TEMA vakfına bağışta bulunabilirler.Tema vakfı çevrenin doğal yapısının korunması için bol bol ağaç ekimi yapmaktadır. TEMA vakfı kendisine beş ağaç bedeli bağış yapanlara sertifika vermektedir. TEMA vakfında bir fidan bedeli 5 tldir bağış yapmak isteyenler TEMA ile iletişime geçerek bağış yapabilirler.
+ Yorum Gönder