+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Yapı kredi altın hesabı hesap işletim ücreti Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Yapı kredi altın hesabı hesap işletim ücreti
  Yapı kredi bankasının vadesiz altın hesabından hesap işletim ücreti alınıyor mu? 2. Asel
  Bayan Üye

  yapı kredi altın hesabı hesap işletim ücreti

  Vadesiz Altın Mevduatı

  Güvenli bir şekilde miligram bazında döviz alır satar gibi altın almanızı (XAU) sağlayan vadesiz mevduat hesabıdır. Min. 1 TL karşılığı miligram bazında Altın işlemi yapabilirsiniz. Vadesiz Altın Hesabı' nızdan bankamızdaki diğer tüm Altın Hesaplarına altın havalesi yapabilirsiniz. Altınlarınızın çalınma riski yoktur. Altının gramajının az olması, düşük ayarlı ya da eski tarihli olması gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Ayrıca işçilik maliyeti ödemeniz gerekmez. Vadesiz Altın Hesabı' nıza, şubelerimizin yanı sıra günün 24 saati İnternet Şubesi'nden de ulaşabilirsiniz. Vadesiz Altın Hesabı açtırmak için, şubenize başvurabilir ya da internet bankacılığında hesap açıp döviz işlemleri adımından, döviz alır satar gb. Altın (XAU) alım satımı yapabilirsiniz. 1000 XAU = 1 gr. altın'dır.

  Altın hesabınızı banka kartınız ve/veya kredi kartınıza tanımlatarak altın alım-satım ve havale işlemlerini ATM kanalıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

  Vadeli Altın Mevduatı

  Altın birikimlerinize faiz alabileceğiniz vadeli mevduat hesabıdır. Vadeli altın mevduatı hesabını min. 10 gr. altın ile açabilirsiniz. Vadeli altın mevduatı hesabınızı şubelerimizin yanı sıra, internet bankacılığında vadeli mevduat açma işlemleri aracılığıyla da aylık vadelerle yapabilirsiniz.
  .
+ Yorum Gönder


yapı kredi altın hesabı hesap işletim ücreti