+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Garanti bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Garanti bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır
  Garanti bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır bana açılar mısınız. bunun dışında birde bana garanti bankasından kredi kartı alabilmem için ne gibi belgeler götürmem gerekiyor ve son olarak garanti bankası öyle herkese kredi veriyor mu. 2. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için 18 yaşını aşmış ve düzenli gelir sahibi olmak yeterli. Bu durumda olan herkes kefil gerekmeksizin Garanti Bankası’ndan kredi kartı almak için başvurabilir. Bunun dışında ev hanımı, öğrenci gibi düzenli gelir sahibi olmayan kişiler de bir garantör ile başvuruda bulunabilir.

  Banka şubelerinde ve program ortaklarında bulunan Garanti Bankası kredi kartı başvuru formunu birkaç dakika içinde tamamlayarak başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus cüzdanınızın veya ehliyetinizin aslını yanınızda bulundurmanız başvuru yapmak için yeterli. Bankada kalması gereken nüfus cüzdanı ya da ehliyetinizin fotokopisinin çekimleri şubede veya program ortakları işyerlerinde gerçekleştirilebilir.

  İnternet üzerinden Garanti Bankası kredi kartı başvurusunu Garanti Bankasının internet sitesinden çok kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Garanti Bankasının internet şubesini ziyaret ederek online kredi kartı başvuru formunu doldurmanız yeterli.

  Kredi kartı başvuruları 20 gün içinde yanıtlanıyor. Bonus Card başvuru sonucunu Alo Garanti hattından öğrenmeniz de mümkün.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Garanti bankası bilindiği gibi ilk olarak 1946 yılında ankarada kurulmuş olan bir bankadır.bunun dışında bu banka da bilindiği gibi diğer bankalar da olduğu gibi işte ihtiyaç kredisi taşıt kredisi gibi krediler vermektedir. ama bunun için tabi ki de şartları vardır mesela belli bir geliriniz olmalı ve krişe olan bir şey yani bir kefiliniz olmalıdır.
+ Yorum Gönder


garanti bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır,  garanti bankası kredi kartı başvurusu yapma,  kredi kartı başvurusu nasıl yapılır