+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Facebook Hesabı Nasıl Yedeklenir? Facebook Yedekleme Nasıl Yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Facebook Hesabı Nasıl Yedeklenir? Facebook Yedekleme Nasıl Yapılır
  Facebook Hesabı Nasıl Yedeklenir? Facebook Yedekleme Nasıl Yapılır? bunun dışında tam olarak facebook hesabı nasıl açılmaktadır. ayrıca facebook hesabı çalınan kişi hesabını geri almak için en gibi şeyler yapmalıdır kısaca açıklayabilri misiniz. 2. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Birinci adım: Facebook hesabımıza giriş yapıyoruz ve sağ üst köşedeki Hesap kısmından Hesap Ayarları bölümüne giriyoruz.
  İkinci adım: Karşınıza gelen sayfada hesap ayarlarınızı göreceksiniz. Bu sayfada bilgilerin sona erdiği kısmın hemen sol alt tarafında (Dil bilgisinin hemen altında) yer alan “Facebook verilerinin kopyasını indir.” linkine tıklayınız.
  Üçüncü adım: Linke tıkladığınız zaman karşınıza arşivi indirebilmenizi sağlayacak bir buton çıkacak. Bu butona tıkladığınız zaman Facebook sizden hesap şifreniz ile işlemi onaylamanızı isteyecek. Hesap şifrenizi girip işlemi onayladıktan sonra Facebook arşivi hazırlamaya başlayacak. Arşiviniz indirilmeye hazır hale geldiği zaman Facebook size bir e-posta ile bildirim gönderecek.
  Dördüncü adım: Gelen e-postadaki bildirime göz attığınız zaman Facebook tekrardan sizden şifre onayı istediğini göreceksiniz. Hesap şifrenizi tekrar girdikten sonra Facebook arşivinizi bilgisayara indirilebileceksiniz.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Facebook bilindiği gibi 4 Şubat 2004 Mark Zuckerberg tarafından kurulmuş olan bir sosyal paylaşım sitesidir. bu site bilindiği gibi milyonlaca kişi tarafından mesajlaşma paylaşım gibi çeşitli nedenlerden dolayı kullanılmaktadır.
+ Yorum Gönder