+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Adını Feriha Koydum Finalinde Neler Olacak Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Adını Feriha Koydum Finalinde Neler Olacak
  Adını Feriha Koydum dizisinin finalinde neler oluyor? kısaca anlatır mısınız? çok severek izlediğim bir dizi fakat final bölümünü izleyemedim. 2. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Adını Feriha Koydum Finalinde Neler Olacak

  “Adını Feriha Koydum”un son bölümünde istediğine ulaşmış gibi görünen Feriha'yı acı bir son bekliyor.

  “Adını Feriha Koydum”un cuma günü yayınlanacak olan sezon finalinde Hazal Kaya’nın canlandırdığı Feriha karakteri nikahın ardından vurularak öldürülüyor.

  Ekranların en çok izlenen yapımlarından “Adını Feriha Koydum” dizisinin son bölümünün çekimi Etiler’de bir parkta yapıldı. MED Yapım, final sahnelerinde çekim alanı çevresinde 15 koruma ile önlem aldı. Ancak görüntüler basına sızdı. Yayınlanan son fragmanda Levent’ten (Barış Kılıç) evlenme teklifi aldığı görülen Feriha (Hazal Kaya) sezon finalinde ise kalbinin sesini dinliyor ve Emir’le (Çağatay Ulusoy) nikah masasına oturuyor. Mavi kuşağı olan bir gelinlik giyen Feriha’nın çok mutlu olduğu dikkat çekiyor. Ancak bu mutluluk uzun sürmüyor ve Feriha Emir’le ilk dansını ettiği sırada vurularak öldürülüyor. O sahnede yönetmenin isteği üzerine buğulu gözlerle bakması beklenen Hazal Kaya’nın ağlama krizine girmesi ise çekimlere kısa bir mola verilmesine sebep oldu. (vatan)
+ Yorum Gönder