+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Bilgisayar & Teknoloji Forumunda Facebooktaki yenilikler, Facebook yenilikleri nelerdir, Facebook Niye Değişti Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Facebooktaki yenilikler, Facebook yenilikleri nelerdir, Facebook Niye Değişti

  Facebookta ki Yenilikler Hakkında Bilgi  Facebook’un ana sayfasında ki yeniliklerden başlayalım;
  Ana sayfamızı, önemsediğin insaların neler yaptığını anlamanı kolaylaştırmak üzere güncelledik. Şimdi arkadaşlarının paylaşımları gerçek zamanlı olarak akacak, ayrıca orada görmek istediklerin konusunda artık daha fazla kontrolün var.

  Filtreler
  Önem verdiğin arkadaşlarının neler paylaştığı hakkında güncel bilgilere sahip olduğundan emin ol. Arkadaş Listeleri’ni kullanarak kendi filtrelerini oluştur. Fotoğraflar gibi, uygulamalara göre de filtreleyebilirsin.

  Akış
  Akış, arkadaşlarından gelen tüm paylaşımları sana gerçek zamanlı olarak gösterir. Bu senin, olan biten her şeyi sürekli takip etmeni sağlar. Burada kimlerin görüneceğini sen kontrol edebilirsin.

  Yayıncı
  Durumunu, fotoğraflarını, notlarını ve diğer içeriklerini akışın içinde yayınla. Yayınladıkların hem senin profilinde, hem de arkadaşlarının ana sayfalarında görünür.

  Önemli Olaylar
  Gösterilmiş olan fotoğraflar, etkinlikler, notlar ve kaçırmak istemeyeceğin birçok şey. Haberler, arkadaşlarının etkileşime geçmiş olduklarından seçiliyor.

  Yayıncı hakkında daha fazla bilgi
  Yayıncı, görüşlerini ve fotoğraf, not gibi içeriklerini yayınlamanı sağlar. Profilinde bir akışın var—Duvarın— ayrıca ana sayfanda da senin ve arkadaşların arasında devam eden güncel konuşmaları içeren bir akışın daha var.
 2. Emine
  Devamlı Üye

  Facebook' ta ki yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor. Yani her dönem değişikliliğe uğruyor. Özellikle hesap ayarları çok değişiyor. Size bir çok imkan tanınıyor. Ancak çok kullanıcının olması nedeniyle bilgisayar korsanları onu çökertmeye çalışıyor ve her zaman hesabımızda virüslerle karşılaşıyoruz. Ancak ayarlardan engelleyebilirsiniz.
+ Yorum Gönder