+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Bilgisayar & Teknoloji Forumunda Kapatılan Facebook Hesabını Yeniden Nasıl Açılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Kapatılan Facebook Hesabını Yeniden Nasıl Açılır

  Kapatılan Facebook Hesabını Tekrar Nasıl Açabiliriz?

  Aynı şifre ile tekrar hesabınızı açabilirsiniz. Aşağıda yer alan bilgileri de okumanız da fayda var.
  Facebook’un bu kadar popüler olmasındaki en büyük etkenlerden biri, kullanıcıların gerçek isim ve soyisimleri ile kayıt olmalarından kaynaklandı. Ama facebook bunu sağlarken, insanlara sayfalarının güvenlik seviyelerini kendilerinin ayarlayabilmesine olanak sağladı. Yani insanlar profillerini istediği kişiye açık tutup, istemediği kişiye kapatabiliyordu.
  Klasik arkadaşlık sitelerinden farklı kılan ise SPAM (Aynı mesaj – reklam mesajı) mesajlarını engelleme sistemiydi. Bunun için de çeşitli sistemler kurdu. Bu spamcileri engelleyen sistem, facebook’u amacı dışında kullanmak isteyen bir çok kişiye bu siteyi kullanılmaz hale getirdi

  İsteyerek ya da istemeyerek kural ihlali yapan ve bu yüzden facebook’uma giremiyorum diyenler için çözüm olarak şunu öneriyorum : FACEBOOK YETKİLİLERİNE E-MAIL ATIN!

  Facebook yetkilileri hesabınızı kapatmadan önce size bir uyarı e-mail’i atacaktır ama ingilizcemiz iyi olmadığı için biz o mesajları pek önemsemiyoruz Halbuki bizi baştan uyarıyorlar

  Facebook hesabımıza girdiğimiz zaman şu yazı ile karşılaşırız : “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.” Yani, hesabımızın admin tarafından kullanılamaz hale getirildiğini eğer bir sorunumuz varsa yardım sayfasına bakabileceğimizi söylüyorlar…

  Neyse ki biz bu uyarıya aldırmıyoruz ve spam mesaj atmaya devam ediyoruz ve dolayısı ile facebook hesabımız bloke ediliyor…

  Kapatılan facebook hesabımızın tekrar aktif hale getirilmesi için
  disabled@facebook.com adresine e-mail atmamız gerekmektedir…

  Hepimizin ingilizcesi çok iyi derecede olmadığı için ben hazır bi mail yazmıştım onu sizler için buraya yazıyorum. Aynı şekilde gönderirseniz hesabınızın açılma ihtimali kuvvetlenir.
  Genelde aynı mesajı kopyala yapıştır yaptığınız için facebook hesabınız bloke edilir.
  Arkadaslar faceebook’dan gelen ilk mesaj’a karşilik Bu E-mail’i aticaksiniz. Sonra size biryudum.net Bir mail daha gelecek kırmızı yazdiğim Mail’i aticaksiniz. Hesabiniz Büyük ihtimal acilacaktir.
  Arkadaşlar lütfen Kesin acariz demiyoruz Biz size sadece yardim etmek icin yapiyoruz bu işleri. Lütfen En aşşağidaki yorumlari okuyunuz. ve ondan sonra Yorum yapiniz.
  Önemli Not : Kapatilan Facebook Adresinizdeki “Mail” adresiniz ile mail atiyorsunuz. Başka Bir mail adresi ile mail atarsanız size otomatik mesaj olarak. Lütfen geçerli mail adresi ile mail atınız der. Buna Dikkat Ediniz.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Kapatılan facebook hesabı yeniden MSN üzerinden açılabilir kapattığınız hesap hangi mesene arcılığıyla kurulmuşsa oraya girip hesabınıza basıp yeniden etkinleştirmeniz gerekmektedir .
+ Yorum Gönder