+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Bilgisayar & Teknoloji Forumunda Cep Telefonu dinleme aleti Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Cep Telefonu dinleme aleti

  Cep Telefonu dinleme aleti özellikleri


  Dinlenecek kişiyi kuşkusuz ve hiç bir belirti olmadan dinleyebileceğiniz bir cihaz. Telefonda hiç bir aksama, ses gibi şeyler olmaz.

  ceptelefonudinlemealeti.jpg
  ·Hedef Kişinin tüm telefon görüşmelerini dinleyebilirsiniz.

  ·Hedef kişiye gelen ve giden sms ler eş zamanlı olarak sizin telefona iletilir.

  ·Hedef telefonun sim kart değişikliği size anında sms ile bildirilir.

  ·Hedef Kişinin yerini bire bir tespit edebilirsiniz.

  ·Hedef Kişinin telefon görüşmelerini kayıt edebilir, daha sonra bilgisayardan dinleyebilirsiniz. ·Kullanım Süresi : Süresiz ve başka telefona aktarım hakkı.

  ---------------------------------------------------------

  Profesyonel bir cep telefonu takip ve dinleme programı olan ‘’ SPYPHONE ’’ CASUS CEP TELEFONU PROGRAMI full paket yazılım olarak yükleyeceğiniz telefondaki tüm aktiviteleri izleme, dinleme yapan tarafa arada ikinci veya üçüncü parti bir server veya site bulunmadan anında sms olarak raporlayabilmektedir.. Yüklediğiniz cep telefonunun bulunduğu ortamı kolaylıkla dinletebildiği gibi bu cep telefonundan yapılan görüşmeleri de anında size bir sms ile raporlayarak cep telefonunu dinleme cihazı yapmanız için sizi davet eder. Gelen sms arayan veya araranan numaralarıda size bildireceği için her görüşmeyi dinlemek zorunda kalmaz sadece merak ettiğiniz numaralarla yapılan görüşmelerini dinlersiniz.(interceptor). Paket programın tüm özelliklerini yüklemiş olduğunuz bir casus telefon ayrıca hedef telefondaki tüm sms trafiğinin birer kopyasını size gönderecektir. Cep telefonun bulunduğu lokasyonu dilediğinizde size raporluyor olabilmesi diğer eksta özelliklerinden.Bu sistem şu an için dünyadaki en kaliteli ve en profesyonel modifiye casus telefon yazılımıdır.Yazılımı kullanan kuruluşların en başında CIA ,Mossad ,MI5 ,FBI gibi istihbarat kurumları geliyor.Ajanların uzun zaman gözü kulağı olmuş olan AJAN TELEFONLAR bir dizi olayı çözmek için profesyoneller tarafından hala kullanılıyor. CASUS TELEFON full özellik profesyonel dinleme sisteminin yüklendiği telefonda diğer basit yazılımlarla modifiye edilen sakıncalı durumlar kesinlikle oluşmamaktadır;

  1- Takip eden kişi Ortam dinleme için arandığında asla telefonda herangi bir belirti veya bir anlık bile olsa IŞIK YANMASI gibi kullanıcının şüphesini çekebilecek bir durum oluşmaz.

  2- Telefon görüşmeleri rahatlıkla araya girip bağlanarak dinlenebilmektedir(Çağrı bekletme aktif olmalıdır.)

  3- Size gönderilen SMS kopyaları direkt olarak cebinize gelir ve asla gelen veya giden kutusunda bir iz bırakmaz.Mesajın içeriğini gönderenin veya gönderilen numara bilgisi ile iletir.

  4- Arama listeleri interceptor(dinleme cihazları) ile senkronize çalışarak gelen ve giden çağrıları anında sms olarak numaralarıyla birlikte size haber verir.

  5- Lokasyon bilgilerini SMS olarak direkt cep telefonunuza sadece sorguladığınız anda gelecektir.

  6- Kurulumu ve kullanımı çok kolaydır.Toplam 30 saniye içinde yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.

  7- Telefonda kilitlenme ,donma ,yavaşlama ,kendiliğinden kapanıp açılma gibi şüphe çekebilecek bir drurum oluşmaz.

  8- Telefona hiçbir zarar vermeden tüm bu özellikleri bir tek dosya olarak yüklemeniz mümkündür.

  9- BU YAZILIM İLE TELEFON DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ DİNLEME CİHAZLARI DAHA GELİŞMİŞ BİR DİNLEME CİHAZI HALİNE DÖNÜŞECEKTİR.

  10-Yazılımın önemli özelliklerinden bir diğeri ise GPRS bağlantısına veya internete gereksinim duymadan çalışıyor olmasıdır.

  11-Program kullanıcının fark edemeyeceği kadar gizli ve görünmez bir özelliğe sahiptir.
 2. Acil

  Cep Telefonu dinleme aleti isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder