+ Yorum Gönder
Güncel Konular ve Bunları Biliyormuydunuz Forumunda Iphone 3G den limitsiz kisa mesaj nasil gonderilir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Iphone 3G den limitsiz kisa mesaj nasil gonderilir
  Iphone 3G den Limitsiz Kısa Mesaj Nasıl Gönderilir? Hakkında Bilgi

  Bu bilgiler için nayinizi aramanız en uygun biçim olacaktır. İster inanın ister inanmayın ama Iphone’nin resmi dağıtım şirketi olan AT&T yeni fiyatlarla Musterilerinin memnuniyetini kazanamadı .

  Her ay 200 Kisa mesaj kullanmak icin fazladan 5$ odemeniz gerekiyor. Ama asagida anlatacagim gibi, limitsiz ve daha da iyisi BEDAVA mesaj Iphone 3G den nasıl gönderilir anlatacağım.

  Burada bir ”emailden kısa mesaj” sağlayan Teleflip.com sitesini kullnacaksınız. Once Iphone 3G den kisa mesaji yazin ve ‘To‘ bölümünden yazın ( numaralar ornek teskil eder ve karsidaki insanin 10 haneli cep numarasıdır. Ve boylece bedava mesaj göndermenin tadını çıkardın . Bütün çekilen mesajlar emailde kullandığınız numaraya gidecek ve gönderilen öğeler size e-mail ile geri gelir. Eger SMS gondermek icin bir web uygulamasi istiyorsaniz TxtDrop veya Durgle kullanın çünkü Iphone Safari tarayıcınızda en iyi çalışan onlardır.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  3G konuşma sistemini herkes biliyordur. eğer sizinde karşıdakinin de telefonu 3G uygun ise kişiler konuşurlar iken sizleri de görmektedirler. Bu sistem Iphone 3G dede bulunmaktadır.
+ Yorum Gönder