+ Yorum Gönder
Güncel Konular ve Bunları Biliyormuydunuz Forumunda 2 dakikada kaç dilim baklava yenir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HAYAT
  Devamlı Üye

  2 dakikada kaç dilim baklava yenir
  2 Dakikada Kaç Baklava Yenilir?


  Siz kaç tane yerdiniz?
  Gaziantep'te ne yarışması düzenlenir? Tabii ki baklava yeme! Yarışmayı kazanan genç 2 dakikada kaç dilim baklava yedi dersiniz?

  Gaziantep'te düzenlenen baklava yeme yarışmasında, 24 dilim baklavayı 2 dakika 8 saniyede yiyen yarışmacı birinci oldu.

  2 DAKİKADA 24 DİLİM YANİ BİR KİLO BAKLAVA

  4.
  Uluslararası Antep Fıstığı Kültür ve Sanat Festivali kapsamında yapılan baklava yeme yarışması, ilginç görüntülere sahne oldu. Katılımın yoğun olduğu yarışmada herkese toplam 1 kilo gelen 24'er adet baklava servis edildi. Baklavaları ikişer üçer yiyen yarışmacılar zor anlar yaşadı. 2 dakika 8 saniye gibi kısa bir sürede 24 adet baklava dilimini yiyen üniversite öğrencisi Abdullah Bilecan, yarışmada birinci oldu.

  OKUL İHTİYACINI KARŞILAMAK İÇİN KAZANDI

  Yarışmaya alacağı ödülle okul ihtiyaçlarını karşılamak için girdiğini ifade eden Bilecan, "Bana verilecek altını hemen paraya çevireceğim. Şuanda üniversiteye gidiyorum ve ihtiyaçlarım var. Fazla baklava yemem ama okul ihtiyaçlarımı karşılamak için kazanmam gerekiyordu. Birinci olduğum için çok mutluyum" dedi.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  İnsanların yeme şekilileri bile farklıdır. bazıları hızlı yerken bazıları çok yavaş yer. örneğin baklava getirelim ve kimin iki dakikada kaç baklava yiyebileceğine bakalım. bazıları bir iki tane yerken emin olun bazıları 20 tane bile yerler.
+ Yorum Gönder