+ Yorum Gönder
Slayt ve Ciddi Konular ve Ciddi Konular Seviyeli Forum Forumunda Dünyanın En Şişman Ufaklığı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Dünyanın En Şişman Ufaklığı
  Dünyanın En Şişman Ufaklığı hakkında bilgi


  en-i-man-ufakl-.jpg


  Dünyanın En Şişman Ufaklığı

  Çinli Lu Hao, henüz üç yaşında İlk bakışta sumo güreşçilerini andıran minik Lu, normal bebeklerden tam 5 kat daha şişman. Boyu 1 metreden daha kısa olmasına karşın 57 kilo olan Lu Hao hızla kilo almayı sürdürüyor. Çinli olduğu için zaten çekik gözlü olan Lu Hao'nun, bir de iyice tombullaşan yanaklarının gözlerini kapatması sonucu görme yeteneği iyice azalmış. Evet Çok sempatik görünüyor Çinli ufaklık ama bu hızla kilo almaya devam ederse onu tehlikeli bir gelecek beklediği kesin.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  İnsanlar kilolu zayıf aşırı kilolu ve de aşrıı zayıf olmaktadırlar. bunların nedeni kimi zaman doğuştan olamsına rağmen geneli kişilerin beslenme şekillerinden kaynaklanan bir durumdur. eğer insan çok fazla yiyor ise kusura bakmasın kilo alması gayet normal olan bir şeydir. bunun dışın da çok kilolu olmak ve de çok zayıf olmak bunların her ikiside sağlıklı olmayan durumlardır.
+ Yorum Gönder


dünyanın en şişman adamı,  dünyanın en şişko adamı,  dünyada en şişman ve büyük hayvanları,  dünyanın en şişman köpeği,  dünyanın en şişko insanı,  en şişman adam