+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Cilt Hastalığı Forumunda Vücutta su toplanması ödem Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Vücutta su toplanması ödem
  Vücutta su toplanması ödem kısaca

  su-toplamasi.jpg

  Bir dilim limonu ve bir elmayı kabuklarıyla birlikte dörde bölün. İki litre suda, bir demet maydanoz ve bir çubuk tarçın ile birlikte 10 dakika boyunca kaynatın. Elde ettiğiniz karışımı blendırdan geçirin ve her sabah bir su bardağı için. Bu karışım metabolizmayı hızlandırmak için birebirdir.

  * Vücutta su toplamasına karşı
  Tam tahıl ekmeği, kuru kayısı, meyve-sebze yemeniz, bol bol su, sinameki, biberiye, papatya, funda
  yaprağı ve anasonu yarım litre suda 10 dakika demleyin. Süzüp bu sudan için. Hazmı zor olan
  yiyeceklerden de uzak durun.

  * Ödemi çözmek için Vücuttaki suyu atmak için bol bol sebze, meyve, özellikle de enginar, hindiba, fesleğen, lahana, turp ve kuşkonmaz tüketin. Bitki çayları için, yürüyüşlere devam edin. Haftada bir kese yapın, imkanınız varsa masaj yaptırın. Ayrıca bir de formül önereceğim: Bir su bardağı susam yağına yarım su bardağı limon suyu, 30 gram kafur, 10 adet dövülmüş aspirin, 10 damla öküzgözü içmeniz gerekiT. esansı, 10 damla biberiye, beş Ayrıca eşit damla servi ağacı yağı ekleyip miktarda rezene, karıştırın. Bu karışımı masaj yaparak selülitli bölgeye yedirin. Bunu her gün uygulayın. Evde olduğunuz günlerde de streç fılmle sarın ama çok sıkı olmamasına dikkat edin. İki saat sonra streç filmi açın.
 2. Ziyaretçi

  kullandım hiç bir yardımı olmadı.bence kimse boşuna bu kadar para vermesin aynı parayla diyetisyenden küçük bir yardım çok şey değiştirebilir.
 3. Fatma
  Administrator
  Böbrek ve karaciğer hastalıkları, kalp-damar sorunları, hormonal hastalıklar ödeme yol açabiliyor. Ödem atmak için bol bol su için.
 4. Eleman
  Devamlı Üye
  Vücutta su toplanması genellikle gebe kadınların sık karşılaştığı bir sorundur. Gebelik dışında troid rahatsızlıkları da vücutta su toplanması yani ödeme neden olabilmektedir. Ayrıca karaciğer hastalıkları da ödemin başlıca nedenleri arasındadır. Ödemi hafifletmek için bol sıvı tüketilmelidir.

+ Yorum Gönder


vücudun su toplaması,  vücutta su toplanması,  vucutta su toplanmasi,  vücutta su toplaması,  vucudun su toplamasi,  vücut su toplaması