+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Cilt Hastalığı Forumunda Neden Bazı Insanlarda Daha çok Sivilce çıkar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Neden Bazı Insanlarda Daha çok Sivilce çıkar
  Neden bazı insanlarda daha çok sivilce çıkar kısaca

  Arkadaşlar sizce neden bazı insanlarda daha fazla sivilse çıkıyor açıklar mısınız bana. 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Neden Bazı Insanlarda Daha Çok Sivilce Çıkar Hakkında Bilgi

  Sivilceler yağ oluşumuna göre üstünlük gösteren bir rahatsızlık türüdür. Vücut da sivilce çıkma durumları insanların cilt sorunlarıyla da örtüleşmektedir. Bundan ötürü de bazı insanlarda sivilceler çok daha fazla çıkar. Genel anlamda bu tip insanlar da yağ oluşumu çok fazladır. Ve bu yağlar bazen sivilce yapabilir. Sivilce yapmasıyla da bir rahatsızlığın belirtisi olabilir. Şu an için doktorlarda yapılan araştırmalarda da bu durum kanıtlanmışken sivilcelerin bunlardan öte de çıkma nedenleri vardır.

  daha çok sivilce.jpg


  Beslenmeyle de alakalı olan sivilce çıkmalarında net olan bir şey vardır ki insanların yemeyi seven toplumlardır. Yemek de yağ oluşturduğu için bu tür insanlarda yine sivilce çıkması gayet tabi normaldir. Yâda ergenlik çağındaki çocuklarda da sivilce çıktığından ötürü, sivilce çıkmalar her halükar da bir nedene bağlanmaktadır.

  Sivilcelerin çıkması kesin olarak bir nedene de bağlandığından tedavisi de öncelikle bu nedenlere ortadan kaldırmaya yöneliktir. İşte bunlardan ötürü sivilce başlı başına bir rahatsızlık türüdür.

+ Yorum Gönder