+ Yorum Gönder
Çocukların Forumu ve Çocuk Çizimleri Yazılar Forumunda Çocuklar için oyun köyü kuracak Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Çocuklar için oyun köyü kuracak
  Çocuklar için oyun köyü kuracak


  Şişli'de çocukların oyun oynayabileceği alanların olmadığına dikkat çeken AK Parti Belediye Başkan adayı Emin Haberdar, “Çocuk Oyun Köyleri, mahalleleri dolaşarak çocuklarımıza hoşça vakit geçirme imkanı sağlayacak” dedi

  ocuklar-i-in-oyun-k-y-kuracak.jpg


  Seçim yarışının sürdüğü Şişli'de AK Parti Belediye Başkan Adayı Emin Haberdar'ın hazırladığı projelere vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Haberdar, çocukların, kadın ve yaşlıların yıllardır ihmal edildiğini belirterek çocuklar için hazırladığı oyun köyleri projesini anlattı.
  PARASI OLANA PROJE ÇOK

  Şişli'de çocuklar için ilk kez oyun köyleri kurulacağını söyleyen Emin Haberdar katıldığı mahalle ve esnaf gezilerinde küçüklerin ilgi odağı haline geliyor.

  Emin Haberdar, Şişli'de belediye kaynaklarının Şişli için kullanılacağının altını çizerek “Parası olana uygulanabilir proje çok, kaynağınız yoksa tanıtılan projelerin, anlatılanların hiçbir değeri yok” dedi.

  Haberdar Şişli'de kurulacak olan Oyun Köyleri'nin her gün mahalleleri dolaşarak çocukların doyasıya eğlenebileceği merkezler oluşturacağını söyledi.

  GÜZEL ANILARI OLSUN

  Haberdar Oyun Köyleri projesinin İstanbul'da çocuklara yönelik en geniş kapsamlı eğitim ve oyun uygulaması olduğunu belirterek “Çocuklarımızın güven içinde sağlıklı mekânlarda aileleriyle birlikte vakit geçirmesini istiyoruz. Onların anne ve babalarıyla Şişli'de güzel anıları olsun istiyoruz” diye konuştu.

  Mahalle gezilerinde çocuklara önem veren Haberdar, ziyaret ettiği evlerde çocuklar için aldığı oyuncakları dağıtırken “Kendi çocukluk günlerime dönüyorum, onların gözlerindeki heyecanı, yaşama sevincini görmek bana güç veriyor” dedi 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Çocuklar oyun oynadıkları zaman tamamen kendi hayal dünyalarına dalarlar ve anneler biraz nefes alır. çocuklar daha çok sevinsin diye onlara oyun köyü, ev , gibi şeyler yapabilirsiniz. bu çocuğunuzun hayal gücünün gelişmesi için çok gerekli bir şeydir bence.
+ Yorum Gönder


çocuk oyun,  cocuk oyunlari,  çocuk oyunlar