+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Dekorasyon Forumunda Çocuk ve Genç Odalarında Fark Yaratın Konusunu Okuyorsunuz..
 1. sen_AY
  Devamlı Üye

  Çocuk ve Genç Odalarında Fark Yaratın
  Çocuk ve Genç Odaları İçin Yapılabilecek Değişiklikler


  Çocuk ve Genç Odalarında Fark Yaratın.jpg


  Desenleri ve tasarımlarıyla her zevke ve yaşa uygun ürünler hazırlayan, Türk ev tekstilinin güçlü markası Sarev, çocuk ve genç odalarında ailelerin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.
  Sarev; Space, Fanatic ve Kuki adını taşıyan, dinamik desen ve canlı renklere sahip nevresim takımlarını, 8 yaş üstü çocukların ve gençlerin beğenisine sunuyor.
  Minik köpek desenleri içeren Kuki, dört farklı renk seçeneğiyle sunulurken, spor tutkunu çocuk ve gençlere hitap eden Fanatic nevresim takımı, büyük futbol takımlarının renklerinden oluşuyor. Uzaya meraklı olan çocuklara Space adlı deseni sunan Sarev, tüm çocuk ve genç nevresim takımlarını tek kişilik olarak üretiyor.
  Ev tekstili sektörünün tanınmış tasarımcısı Cenk MOMMARJE imzalı, %100 pamuklu, antibakteriyel ve çekmezlik özelliği sağlayan Sanfor uygulamasıyla, rakiplerinden ayrılan nevresim takımları, Sarev mağazalarında tasarım meraklılarını bekliyor. 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Çocuklar yatak odaları için çok farklı hayaller kurarlar. Çocuk odaları alırken çocuklarınızın hayallerine uygun odalar almaya dikkat etmelisiniz. Genç odaları alırken uzun zaman kullanım sağlayabilecek mobilyaları almaya dikkat etmelisiniz.
+ Yorum Gönder