+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Dekorasyon Forumunda Otantik Dekorasyon Konusunu Okuyorsunuz..
 1. sen_AY
  Devamlı Üye

  Otantik Dekorasyon
  Otantik Dekorasyon Yaşam Biçimi Kısa Bilgi

  Çoğu kişi otantik eşyaları şans getirsin, uğursuzluktan korusun gibi yaklaşımlarla edinir. Ama günümüzde otantik dekorasyonu bir yaşam biçimi haline getirenler de var.


  Otantik Dekorasyon.jpg


  Otantik eşyaların en önemli özelliği eskidikçe güzelleşmeleri. Samimi ve sıcak bir ortam yaratmalarının yanı sıra, çeşitli ülke kültürlerini tanımanıza da büyük katkı sağlıyorlar.

  Her birinin kendine göre hikayesi var. Kimisi şans getiriyor, kimisi uğursuzluktan koruyor ya da bereket artırıyor, kimisi de geçmiş tarihin izlerini günümüze taşıyor.

  Öyküleri farklı  Otantik Dekorasyon0.jpg

  Otantik eşyaların hemen hemen tümünün kendine özgü hikayeleri var. Hikayeler eşyaların ait olduğu ülkeye göre değişiyor. Görsellik dışında bir ortak noktaları daha var ki o da insanların korunma güdülerine hitap etmeleri. Ancak genel olarak altı çizilmesi gereken nokta, eşyanın hangi ülkeye ait olduğu. Çünkü kimi zaman bu ortak nokta yerini o ülkenin tarihi ve mistik özelliklerine de bırakabiliyor. Otantik eşyalar, fonksiyonel ürünlerin yanı sıra, yerli kültür ve dinsel törenlere girmiş mitolojik kahramanlar, değer verilen hayvanları temsil eden figürleri de içeriyor. 2. Sultan
  Devamlı Üye

  Otantik Dekorasyon değişik bir dekorasyon şeklidir. Günümüzde fazla kullanılmamanın sebebi de pahalı olmasıdır. Herkesin istediği ama yapamadığı dekorasyon' lardan biridir.
+ Yorum Gönder


otantik dekorasyon,  otantik ev dekorasyonu,  otantik evler,  otantik ev dekorasyon,  otantik ev dekorasyonları,  otantık dekorasyon