+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Dekorasyon Forumunda Ev Tekstillerinizi Düzenli Saklayın Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DR.MATRİX
  Devamlı Üye

  Ev Tekstillerinizi Düzenli Saklayın
  Ev Tekstillerimizi Nasıl Düzenli Saklayabiliriz?

  83b3658d_124_EVIM_92a3.jpg


  Masa örtüleri, çarşaflar ve havlular dolabın içinde derli toplu mu duruyor, yoksa hepsini üst üste tıkıştırdınız mı? İlk senaryo hepimizin istediği, ama çoğumuz için ikinci senaryo daha geçerli. Gelin, birkaç basit ipucu ile dolabınızın derli toplu görünmesini sağlayalım.

  İşe çarşaf ve nevresim takımlarınızı düzenlemekle başlayın. Bütün çarşaflarınızı çıkarın. Hepsini düzenli bir şekilde katlayın. Daha çok kullandıklarınızı başka bir tarafa ayırın. Az kullandıklarınızı ya da kullanmadıklarınızı dolabın arka tarafına yerleştirin. Diğerlerini ise ön kısma koyun. Böylece çarşaflarınızı değiştirirken onlara daha kolay ulaşacak ve oluşacak dağınıklığı engelleyeceksiniz. Ayrıca çarşaflarınızın arasına separatör koyarak da dağılmalarına engel olabilirsiniz.
  Çarşaf ve havlularınızı dolabınızın ayrı bölümlerine yerleştirin. Havlularınızı da kullanım alanlarına göre düzenleyebilirsiniz. El ve yüz havlularınızı ayrı bir alanda, banyo havlularınızı başka bir alanda saklayabilirsiniz. Eğer yeriniz yoksa aynı alanda büyük havluları alta, küçükleri üste koyarak yerleştirebilirsiniz.
  Yatak odanızda yeriniz yoksa havlularınız için banyo dolabınızı da kullanabilirsiniz. Böylelikle onlara daha kolay ulaşabilirsiniz. Masa örtüleriniz için de salonunuzda yer alan büfe ya da dolabınızın çekmeceleri iyi bir alternatif olabilir. Değer verdiğiniz masa örtülerinizi ise korumak amacıyla etiketlediğiniz kutularda saklayarak onların kırışmamasını sağlayabilirsiniz.
  Misafirleriniz için ayırdığınız çarşaf ve havlularınızı ayrı bir rafa yerleştirerek çözüm bulabilirsiniz. Böylelikle onları sadece ihtiyacınız olduğunda kullanarak dağınıklığı önleyebilirsiniz. Çocuklarınızın havlularını onların da ulaşabileceği raflarda saklayabilirsiniz. Böylece onlar kendi havlularını alırken sizinkileri dağıtamazlar. 2. SuSKuN bELa
  Devamlı Üye

  Kadınların eskiyen eşyalarını değiştirdiklerinde eski malzemeleri hemen atmamaları gerekir dünya halidir yenisinin başına bir şey gelebilir onun yerine eskisini kullanabilirler eski eşyaların saklanma gerekir.
+ Yorum Gönder


düzenli,  DÜZENLİ,  düzenli ev,  derli toplu,  düzenli dolap,  evde ortulerimi nasil duzenli saklayabilieim