+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ders Notları Forumunda Koç Erkeği ile Kova Kadını uyumu nasıldır? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Koç Erkeği ile Kova Kadını uyumu nasıldır?
  Koç Erkeği ile Kova Kadını uyumu nasıldır? 2. saqopakajmer
  Devamlı Üye

  : Koç Erkeği ile Kova Kadını uyumu hakkında bilgi

  Kova erkeklerinden pek çok kadın etkilenebilirken, Kova kadınından da erkeklerin etkilenme oranı diğer burcun kadınlarına nazaran yüksektir ve bu yüzden onun peşinde koşan bir tek siz olmayacaksınız. Eğer bütün rakiplerinizi egale etmeyi başarırsanız bu muhteşem kadına sahip olabilirsiniz. Bunun için bir dakika bile sorumluluklarınızı unutmanıza izin vermeyecektir. Yaratılışınıza uymasa bile, size olan ilgisini kaybetmemesi için, onun gözünde her zaman biraz esrarlı kalmalısınız. Bu ilişki ideal olarak nitelendirilemez ve genelde parçalanır, ama siz hayat boyu sürecek bir arkadaşlık kazanırsınız. Her zaman yanınızda olacaktır, çünkü amacı ihtiyacı olan herkese yardım etmektir. Kıskançlığı sevmez, bunun için geçerli bir sebebi olsa bile, bu huyunu göstermeyecektir. Özgürlüğünün kısıtlanması kendisini rahatsız edebilir. Konuşup anlaşarak karşılıklı esneklikler tanıyabilirsiniz birbirinize.
 3. Buğlem
  Devamlı Üye
  Kova kadını koç erkeğinin başını döndürecek kadar ideal fikirlidir. Tabi bunları anlamadığı halde bu fikirlere kapılan koç erkeği kova kadınına aşkla yaklaşır.
+ Yorum Gönder


koç erkeği kova kadını uyumu,  koç erkeği kova kadını