+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ders Notları Forumunda Estetik görsel teknolojik kavramlar nelerdir hakkında bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Estetik görsel teknolojik kavramlar nelerdir hakkında bilgi
  estetik görsel teknolojik kavramlar nelerdir hakkında bilgi 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  cevap estetik görsel teknolojik kavramlar nelerdir hakkında bilgi

  http://moodle.midas.baskent.edu.tr/f..._kavramlar.pdf
 3. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye
  estetik görsel teknolojik kavramlar  Globalleşen dünyamızda son trendlere bakıldığında, sağlıklı ve genç kalmanın ilk sırayı aldığı görülmektedir. İnsanlığın bu karşı konulmaz arzusunu göz önüne alarak, kaliteli hizmet verme felsefesi ile ekibini, tıbbi alt yapısını, fiziki donanımını oluşturan, dünyadaki yenilikleri takip eden yönetim kadrosuyla ESTEWORLD, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.
  ESTEWORLD ailesi, 2004 yılında Türkiye’de olmayan bir konsepti oluşturdu. Konseptimizde; Plastik- Estetik cerrahi, medikal estetik, saç ekim – tedavileri yer almaktadır. Dünyadaki en son teknolojiler ülkemize getirilerek hizmetinize sunuldu.
  Sizlerden gelen öneri ve şikayetleri birer hediye olarak görüp, sürekli gelişimimize devam ediyoruz. Biz bu işe; ilmimizi, birikimimizi, teknolojiyi velhasıl yüreğimizi koyduk.
  Plastik cerrahinin, saç ekiminin, medikal estetiğin bir sanat aşkıyla, engin tecrübeyle, bitmez tükenmez bilgi edinme arzusuyla iyi neticelere ulaşabileceğinin bilincindeyiz.

+ Yorum Gönder