+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Diyet ve Beslenme Forumunda 6 haftada 9 kilo diyeti listesi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  6 haftada 9 kilo diyeti listesi
  6 haftada 9 kilo diyeti listesi

  Çok işe yarayacağına inandığım yeni bir programa başlıyorum. Bu; 2003 yılında aldığım Dr. Joel Fuhrman'ın "Yaşamak İçin Ye" isimli kitabında yazan yeme biçimi. O dönemde sürekli seyahat halinde olduğumdan çok istememe rağmen uygulayamadığım bir şeydi. Şu anki yaşam tarzım daha uygun olduğundan, 02.01.2008 Çarşamba günü itibariyle başlamış olacağım. Bu şekilde 6 hafta içinde en az 9 kilo verilebileceğini söylüyor. Kitaba önsöz yazan Dr. Mehmet Öz de, tam olarak uygulandığında başarılı olacağına dair hiçbir şüphesi olmadığını söylemiş. Bunu sizlerle de paylaşmak istedim.

  Ancak yazılması gerektiğini düşündüğüm şeyler uzun olduğundan, ve benim değil bunları yazmak tarayıp aktarmak için bile zamanım olmadığından, kitabın konu ile ilgili sayfalarının resimlerini koyacağım. Bu görüntü kirliliğinden dolayı beni affedeceğinizi umuyorum.

  Bu progamın sizlerin de işine yaramasını diliyorum.

  Ancak herkese tavsiyem, yine de kitabı alıp okumalarıdır. Beslenme ile ilgili o kadar çok faydalı bilgi içeriyor ki.

  Fırsat buldukça gelişmeleri yazmaya çalışacağım. En azından, 6 hafta sonra kesin sonucu yazacağım

  Hepinize, ince, sağlıklı, ve mutlu bir yıl diliyorum.

  Bir de not düşeyim, kilo çizelgemi değiştirme fırsatım henüz olmadı. 01.01.2008 itibari ile 70,1 kg olarak diyete başlıyorum. Hedef 6 hafta sonra en azından 61,1 olmak

  EK:
  Arkadaşlar, kilomdaki değişimleri ilk sayfadan sizlerle paylaşmamın daha doğru olacağını düşündüm. Bu sebeple bu kısma ara ara ekleyeceğim.
 2. Zarafet
  Üye

  Sağlıksız bir şekilde hızlı kilo veren biri yetersiz ve dengesiz besleniyor demektir. Öncelikle kansız kalabilir. Doğru olanı Uzmanların önerdiği 25 -50 yaş arası haftada 1 kilo vermek, 60 yaş üstü haftada yarım kilo verilmesi tavsiye ediliyor.
+ Yorum Gönder


6 haftada 9 kilo diyeti,  altı haftada 9 kilo mehmet öz,  mehmet öz 6 haftada 9 kilo diyeti