+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Diyet ve Beslenme Forumunda ananas zayıflama, ananas ile zayıflama, ananas nasıl zayıflatır, ananas yağ yakar mı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  ananas zayıflama, ananas ile zayıflama, ananas nasıl zayıflatır, ananas yağ yakar mı
  ananas zayıflama

  Ananas meyvesinin yağ yakan meyveler grubundan olduğu iyi bilinir. Ananas içerisinde bulunan enzimler vücuttaki bölgesel yağları eritici etkilere sahiptir. Ananas meyvesi ise fiber, su dan müteşekkildir. Bu nedenle bir yandan kaç şekerinin anormal düzeyde yükselmesini engellerken diğer yandan da sindirim sistemini aşırı oranda çalıştırarak fazladan kalori yakımına sebep olur. Tabi bir de ananas içerisindeki yağ yakan enzimlerin etkisini ilave edersek ananas türü tropikal meyvelerin her bakımdan yağ yakıcı zayıflatan yiyecekler olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Ancak uzun süre bu tür zayıflatan meyveler ile beslenmek çok ta sağlıklı bir zayıflama yöntemi ve tekniği değildir. Ananas türü zayıflatan tropikal meyve diyeti veya kürü uygulayacaksanız yanında muhakkak proteince zengin ve besleyici özellikleri olan balık eti, kırmızı et tüketirken diğer yandan da unlu ve nişastalı gıdaları kesmelisiniz. Bu suretle kısa sürede hızlı zayıflama yaşayabilesiniz.
 2. Fatma
  Administrator

  Ananas, sıcak iklimlerde yetişen tropikal bir meyve türüdür sindirime yardımcı bir meyvedir. Özellikle diyet yapanlar için çok faydalı aslında. Bir bardak taze ananas suyu boğaz ağrılarında rahatlatıcı etki gösterir
+ Yorum Gönder


ananas yag yakarmi,  ananas yağ yakar mı